Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha esélyem sincs arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esélyem sincs arra, hogy olyan férfival legyek, amilyet szeretnék, ráadásul nem is igazán akar velem lenni senki, csak az marad, hogy majd azzal leszek esetleg, aki beéri velem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 12. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Never give in!
2014. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Never say never
2014. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

-vagy akivel beéred te,

-vagy szerencséd lesz és megtalálod akit majd szeretsz és tetszik és éltek boldogan míg meg nem haltok.

- vagy egyedül fogod leélni életed hátralevő éveit

2014. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre biztos sokan mondanák, hogy "add le az igényeidet", én viszont óvnálak ettől. Ha régóta nincs senkid, könnyű beleesni abba a csapdába, hogy bárki jó lesz, csak valaki legyen. Ennek azonban nincs jó vége... te örülnél, ha valaki csak azért lenne veled, mert jobbat nem talált?

Nem mondom meg, mit csinálj, de én a helyedben (meg a magam helyében is) kivárnám, amíg olyan férfit találok, akivel tényleg szeretni tudjuk egymást. Mert máshogy nem érdemes.

2014. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Engem sem tudnak szeretni, akit pedig én meg tudnék szeretni, annak nem kellek. Ez a több éves tapasztalatom.
2014. szept. 12. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
ígyvan...vagy olyannal leszel,aki nem tetszik és egy idő után kidurran a lufi
2014. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Téged miért nem tudnak szeretni?
2014. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi, de valami baj van velem, ezért. Selejt vagyok.
2014. szept. 12. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok... de nem adom fel! Nem keresek most kapcsolatot (még mindig nem tudtam elfelejteni Valakit...), de nem zárkózom el attól, hogy megismerjek más embereket. Aztán ha lesz valaki, akkor lesz, ha nem, akkor nem. És nem fogok akkor sem kétségbeesni, ha még éveket kell várnom a nagy szerelemre.


26/N

2014. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem is volt Valakim, maximum olyan, akit csak én szerettem volna. Csak egész életemben vártam és szerintem már nem is fog javulni a helyzet.
2014. szept. 12. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!