Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács kéne, hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kéne, hogyan szerezzem vissza a volt barátomat? 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet,hogy az egyik gyerekkori barátommal nemrég összejöttünk,kiderült hogy mindketten régóta tetszünk a másiknak,de csak egy hónapig jártunk,mert időközben bevallotta neki az egyik osztálytársa(akit akkor 2 hónapja ismert)h szereti,és h dobta érte a barátját,és a volt barátom rájött h mindketten tetszünk neki,de osztálytársa kicsit jobban.

A lényeg hogy szakított velem

Aztán a csaj egy kis időt kért tőle,mert 2 barát közt kell 1 kis szünet,ezalatt talált a kis lotyó magának egy idősebb srácot,és otthagyta volt barátomat.

Az a helyzet,hogy tudom hogy szemétséget csinált,de én még mindig szeretem.

Csak azt nem tudom,mit tegyek ,hogy visszakapjam.

Msn-en azóta beszéltünk párszor,de ez valahogy soha nem került szóba.

Nem tudom hogy hogyan említsem meg neki hogy esetleg megpróbálhatnánk mégegyszer,lehet hogy azóta talált valakit.

Hogyan derítsem ezt ki,és ha nincs senkije,akk hogyan kérdezzem + tőle,hogy ne legyen nagyon nyomulós...

ő 18/f, én 16 lány (a másik csaj is 16)


+lécci mellékeljetek vmi jó kis szerelmes számot amit lehetőleg csaj énekel,és szeretitek köszi :D


2010. jan. 19. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=E5ocbbpoq9g&feature=PlayList&..


ez a szám mindet kifejez amit érzek egy reménytelen szerelmet:(

2010. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak nehogy itt végezd ebben a nagy depresszióban,

http://www.youtube.com/watch?v=LX_mfdmm4PU&feature=PlayList&..

2010. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan derítsem ezt ki,és ha nincs senkije,akk hogyan kérdezzem + tőle" Így: Na találtál már valakit/kiheverted már a kisribit?


"hogyan említsem meg neki hogy esetleg megpróbálhatnánk mégegyszer" Így: Esetleg megpróbálhatnánk még egyszer.

2010. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
itt talán megtalálod: [link]
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok. Ha forgítottan a helyedben lennék, akkor a f*szomnak se kéne már az a k*rva! Én nem tudnám szeretni! Dobott másért nem?! Nem Te nem érdemled meg őt, hanem ő NEMÉRDEMEL MEG TÉGED, ha ezt tette! Szerintem

F/24

2010. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14:37-es fiú vagyok

Itt egy dal, de lehet ez csak megkeserít. Azért érdemes meghallgatni. :) ;)


http://www.youtube.com/watch?v=H6Dg1Ymji-Q&feature=related

2010. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne akard visszakapni. Ha egyszer elhagyott más miatt, akkor ha lesz rá alkalma, megint megteszi. Még nem elég érett egy komolyabb kapcsolathoz, valószínűleg egy ideig még a csajozáson és bulizáson áll az esze, nem egy kapcsolaton.

F18

2010. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem erre mondják azt a srác esetében, hogy két szék közül...szóval tudod :)


De az is lehet, hogy egyszerűen rossz döntést hozott abban a helyzetben. Ez mindenkivel előfordul.

Nem tom, hogy ezek után megérdemelne-e téged, de hát Te tudod.


És hogy hogyan hozd fel a témát ? Amikor beszéltek msn-en, hozz fel valami kellemes, közös emléket, aztán pedig célozz a dologra. Úgy is elmondja, ha van barátnője.

2010. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaaa és a számot elfelejtettem, bocs :


http://www.youtube.com/watch?v=69Z9rkmEcPE&feature=related


íme :)

2010. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!