Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm letiltotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm letiltotta a telefon számom majd két hét mulva fel oldotta. Ezt miért csinálta?

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy ne hívogasd?? :D
2014. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utána meg hívogasd.
2014. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem teljesen normális.
2014. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megsértődött, aztán elkezdtél neki hiányozni.
2014. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert hívogattad. aztán reménykedett benne, hogy a tiltástól megjött az eszed, és bizakodva visszavette a tiltást. de te szemmel láthatóan újra hívogatod. őszintén, miért foglalkozol olyan csajjal, aki ennyire egyértelműen nemet mond neked, hogy még a számod is letiltja?
2014. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
honnan veszed h letiltot és nem csak kivolt kapcsolva?
2014. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendes lány...ugy hivtam h elküldtem a számom de nem csörgött ki aztan hivtam másik telorol kicsöngött.rejtettre állitottam a telom és ugy már kicsönögött szal letiltott a ribi :D annyira szeretem őt :'(
2014. szept. 13. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"szal letiltott a ribi :D annyira szeretem őt :'("


[link]

2014. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!