Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani vagy nem? Kívülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani vagy nem? Kívülálló szemével megmenthető még ez a kapcsolat? Én nem tudok racionálisan gondolkodni ebben a kérdésben

Figyelt kérdés
A párommal már nem felhőtlen a viszonyunk. Főleg amióta bizalmamat vesztettem benne egy masik nő miatt. De ezen kívül is annyi mindenben különbözünk, teljesen más a jövőképunk is.(pl. Nem merül fel nála az összeköltözés, minden hétvége a barátoké) Eddig azt hittem ez majd változik. Próbáltam néhányszor leülni megbeszélni, de ő nem érzi hogy gond lenne, stb. De nem tudom elképzelni, hogy többé ne bujhassak hozzá, ne hivhassam fel ha baj van... Nem tudom mit tegyek... 23 N és 28 F
2014. szept. 13. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Megcsalt már amúgy?
2014. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávon nem stimmeltek és esély sincs arra hogy változzon, akkor hagy el szerintem...

Jön olyan aki jobb, megbecsül, közös célokért küzdhettek.

2014. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az állítása szerint nem csalt meg. De lebukott, hogy elég bizalmasan levelezik egy másik nővel
2014. szept. 13. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Lapát!!!!
2014. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy látom, persze kívülállóként, hogy ennek már vége. te magad mondtad, hogy teljesen mást akartok a jövőben. és ha már a bizalom is megingott, akkor pláne. lehet, hogy csak a megszokás tart már össze titeket. hozd fel neki ezt, beszéljétek át, és ha hajlandó változtatni, akkor adhatsz egy esélyt, de ha egyetért, hogy ennek nincs értelme, akkor legalább felnőtt módjára meg tudtátok beszélni, és nem akkor mentek szét, mikor már teljesen elmérgesedett a kapcsolat.
2014. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudom elképzelni nélküle. Ezért is vagyok bizonytalan.
2014. szept. 13. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakítani.
2014. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KOMMUNIKÁCIÓ! Igenis erőltesd rá a beszélgetést! Az én barátom is sokszor megpróbált engem is leordítani, ha volt olyan téma, ami számára kellemetlen volt, vagy neki jó, de nekem nem tetszett! Ülj le vele beszélni és mondd el az álláspontodat, hogy Neked ez így nem tetszik! Mondd meg, hogy szeretnéd, ha ez változna, ha pedig nem, akkor faképnél hagyod, mert fiatal vagy és rengeteg pasi van, aki megbecsülne! Egyébként dettó ugyanez játszódott le nálunk is, "bizalmas" levelezgetés egy csajjal, majd lebukás, azóta én sem tudok benne megbízni, pedig annak majdnem másfél éve! Igyekszik visszanyerni a bizalmamat, sokszor babusgat és nélkülem azóta alig megy el valahova, persze szabad tér kell neki, de inkább velem jön, mert egy részt velem jól érzi magát, más részt megmutatja, hogy nem is bámul meg más nőket már buliban sem és megbízhatok benne, de ez nyilván még sok idő lesz, ez nagy csorbát ütött a lelkemen, úgyhogy lehet ez a lelkiismeret furdalásos dolog már nem is fog változni és már nem nagyon fog nélkülem elmenni :) Nálunk sem merült fel soha az összeköltözés, aztán megelégeltem, felhoztam régebben, de hárított, hogy minek előretervezni, ha sok minden gátat szabhat, nem érdemes, mert úgy se jön össze, ahogy az el lesz tervezve stb... Ezen jól összevesztünk, pár hónapja tervezgetjük és holnap már összeköltözünk :D
2014. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!