Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egy kicsit hosszú történet elé nézhettek elébe,de azért érdekelne néhány ember véleménye. 22 éves srác vagyok,és van egy kolléganőm,aki 35 éves,házasságban él,és van két gyereke is. És az a helyzet,hogy kissé közel kerültünk egymáshoz a kelleténél! Tehát,napi szinten ölelés,puszi(arcra,nyakra),tapi(fenék)! Szóval,a testi kontaktus megvolt rendszeresen. És azt mondta nekem,hogy neki hasonló karakterű volt az első barátja,mint én,és ha neki nem lenne férje,és családja,akkor már rég összejöhettünk volna egy alkalomra. Aztán,egyszer viccből annyit mondtam neki,hogy "Úgy megcsókolnálak",és ő erre azt mondta,hogy ne mondjak már neki ilyet,mert nem bírna ellenállni. És egy napon összevesztünk elég durván,mert van ott egy másik kolléga,akit nekem kibeszélt,és megmondtam neki,hogy " Figyelj már,hogyha őt kibeszélted a háta mögött,akkor mi van,hogyha velem is megteszed? Ne haragudj,de ilyen emberek társaságára nem vagyok kíváncsi"!És azt is szóvá tettem neki,hogy néhány emberre úgy néz ott,mintha szemmel vetkőztetné. Bevallom,kicsit megszerettem,mert megfogott a személyisége,de azóta már eltelt egy kis idő,és kiábrándultam belőle.Aztán ebből akkor veszekedés lett,hogy a végén azt is a fejéhez vágtam,hogy mibe nézi ő a Férjét,és a családját,hogyha ilyet csinál. Mondtam neki,hogy ezzel minősítette az emberi értékeit,és a házas életét is.
2014. szept. 14. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerüld el a csajt, eddig is sokat kavart, keress hasonló korú barátnőt/gondolj bele: férje, gyerekei vannak/ !!!
2014. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazad van. Olcsó.... nem mondom ki micsoda. Keress egy normális nőt, aki majd ha 30 körül lesztek, nem kezd el másokkal flörtölni.

Szegény férje...

És azok a szegény gyerekek! Remélem sose tudják meg, hogy az anyjuk egy ócska útszéli.

2014. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak a helyzet,hogy ez a Nő mindent letagad,és a szemembe hazudott,hogy ő semmit nem csinált. Mindenki előtt produkálja magát annak ellenére,hogy a munkatáraink is látták,hogy mit csinált.
2014. szept. 14. 18:00
 4/4 A kérdező kommentje:
munkatársaink*
2014. szept. 14. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!