Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomtol megkérdeztem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomtol megkérdeztem hogy hány lánnyal volt járás szinten és hánnyal sex! 4 lánnyal járt de 9-el volt sexuális élete, 25 évesen ez normális? Mi a normális? Mi számít annak?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit rosszul esik (ő az első nekem) de valahol jo is!
2008. aug. 8. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
hat ezt megkerdentem en is h hanyyal fekudt le es 10en felul valaszolt..nekem egy kicsit furcsa volt mert hat nekem o volt az elso..o 21 en 14
2008. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor ennek nagy része egyéjszakás kaland. Olyan téren jó, hogy tapasztalt a srác. Arra vigyázz nehogy te is csak 1 legyél a sok közül... Bár ha jártok, és ezt őszintén elmondta neked, akkor nem hinném, hogy csak 'azért' van veled:)
2008. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tapasztalatból mondom, hogy nem kell minden számot elhinni a pasiknak! Az én volt barátom pl. azt hazudta, hogy 4 lánnyal volt előttem, hogy tapasztaltnak tűnjön, mire az első éjszakán bevallotta, hogy én vagyok neki az első. És épp úgy szűz volt, mint én! Szeretnek macsónak tűnni!!
2008. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

9 honapja együt vagyunk és nem tapasztalatlan!!! És öszinte hozzám!!

Csak hogy ez normális??

ebből kettő volt 1 alkalmas

2008. aug. 8. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen reális számot mondott: szerintem ez nem olyan "mennyiség", ami ferdítést igényelne. Miért is esik rosszul? Ami volt, elmúlt, ezen már kár agyalni. Legalább tapasztalt, jobb, mintha bénázna...

Ja, bocs, nem tudom nem megjegyezni, hogy magyarul "szex" és "szexuális", nem kell az angolt majmolni! :P

2008. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 25 éves fiú létére pont jó az a 9. Van akinek több is, azért a fiúk fiatalsága nagyrészt arra megy el, hogy ki mennyit hág meg általában. Nem gáz az a 9 egyáltalán
2008. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen normális. Nem az a lényeg, hogy előtted hány lánnyal volt, hanem az, hogy közben ne legyen mással és ha szeretitek egymást és minden jól működik, akkor már utánad sem legyen más...

25 évesen meg pasiként egyáltalán nem sok a 9. Mindenkinél más a sok. Én nő vagyok, 25 éves és 13-nál tartok úgy, hogy volt közben egy hosszú kapcsolatom, a jelenlegi párommal lassan két éve vagyok és soha nem léptem félre, nem kezdtem korán a szexet, már bőven elmúltam 17, amikor elveszítettem a szüzességemet. Ennek ellenére összejött és nem tűnik soknak, mert nem éltem látványosan aktív életet. Hozzáteszem, hogy nem is szeretném növelni ezt a számot, legalábbis azzal a szent szándékkal házasodunk össze következő hónapban, hogy egymásnak leszünk ezentúl.

A párom 27 éves és 80 körül számolja az expartnerek számát. Mindezt úgy, hogy az elmúlt öt négy évben összesen három lánnyal volt, mert két tartósabb kapcsolat után ismerkedtünk meg. Nah, látod, ez a szám soknak is tűnhetne. Eleinte annak is tűnt, egy ideig az járt a fejemben, hogy neki aztán mindegy volt, hogy van-e lába, tud-e beszélni, bárkit ledugott. Azután meg rájöttem, hogy nem is zavar, hiszen lehet, hogy neki épp ez a szám, nekem meg a 13 kellett ahhoz, hogy olyan jól működjön közöttünk a szex, mint az álom (merthogy messziről vele a legjobb) és ahhoz, hogy ne öt év múlva jöjjön rá, hogy szeretné kipróbálni a fél világot.

Inkább örülj neki, nem veled tanul meg szeretkezni, hanem téged tanít!

2008. aug. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sztem a számok nem mindenkinél számítanak. Én akiket kérdeztem eddig (22-24 éves pasik) ők átlagba 4-6 lánnyal voltak. Engem ez a szám már zavart, mert nekem 1 barátom volt eddig. S én nehezen tettem túl magam rajta, s ezért nem értettem, h mások hogy tudnak gyorsan váltani másra. S az a lényeg, h ezekkel a fiúkkal nem tudtam járni ezért, mert ez zavart, aztán megismertem 1 olyan srácot, aki hasonlóan gondolkodik ezen a téren is, mint én. Neki is 1 bnője volt eddig. S ő lett a 2.barátom :). S boldog vagyok vele:).
2008. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak 9??? En helyedbe orvendenek...sok srac a csajokat trofeanak nezi es ugy meghuzna ahogy alkalmat kap...bocs akifejezesert, de ez az igazsag.. a kebyeg h ti legyetek egyutt boldogak, es szeressetek egymast.
2008. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!