Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » DILEMMA, DE NAGY!? Vagyok én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DILEMMA, DE NAGY!? Vagyok én 22F, van a bnőm 22L. Történet a következő: Fél éve jártunk, minden happy, amikor is egy nyaralásról hazajövet lett vna a "félévfordulónk egy fullos étterembe.

Figyelt kérdés

Aznap lett vna még 1strand is, de mégse lett, ettől vezérelve a bnőm később indult haza. Késtünk volna emiatt 1órát, amin én bepöccentem és lefújtam az egészet, lett belőle veszekedés --> kapcsolat vége. Másnap mentem rómába 1hónapra. Ezalatt az 1hónap alatt a nyaralásról megismerkedett csávóval randizik, olyan formában h nekem nem engedte h randizzak mással. (szerinte nem szakítottunk, de nem is voltunk együtt).

Namármost csávókával le is feküdtek 2x, aztán mikor hazaértünk és taliztunk megint jópárszor (abban a tudatban h nemvolt semmi) akkor 1x kedves volt velem,1x meg idegenként kezelt (azt hitte h nem tudok a szexről) Nekem csak annyit mondott h csak 1 csók volt. Én persze kinyomoztam, mert okos vagyok. Szánja, bánja, csávót elhajtotta, és nagyon szeretné ha megbocsájtanék, amire 1ik részem hajlik is a fél év alatt történtek miatt. Vélemények, tanácsok?


2014. szept. 15. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudsz benne bízni, akkor hajrá. Én nem tudnék, nem a szex miatt, hanem mert sumákolt róla, ilyen embernek minek második esélyt adni?
2014. szept. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"nyomozás" alatt értsétek h feltörettem egyet s mást, mert a szimatom sose csal.

ill. utána a nyomás hatására elmondta a sztorit.

2014. szept. 15. 02:05
 3/12 anonim válasza:
8%
A szex mindenkinek kell szerintem. Lehet mas okok miatt fekudt le vele. De legalabb megbanta. Ebbol latszik, hogy teged szeret. Felejtsd el azt ami volt es kezzd ujra vele.
2014. szept. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Gondolom abból következtettél arra, hogy megbánta, hogy egy szót sem szólt róla, és sumákban randizgatott vele többször is.

2014. szept. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lotyó. Hagyd a fenébe.
2014. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég instabil kapcsolat lehet az, ahol egy fél éves évforduló-ünneplés (ami valljuk be nem egy nagy szám még) miatt szét is megy az egész.


Nem erőltetném.

2014. szept. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén szólva én jobban tudok bízni egy olyan nőben aki időnként mással is lefekszik, mint egy "hűségesben". Persze ehhez jó ha az őszinteség is társul, velem lehet nyíltan beszélni az ilyesmiről, nem tartok pórázon senkit se.

Elég egyszerű okom van erre, a legtöbb nő, ha ki akar próbálni egy másik férfit akkor dobja a párját. Viszont aki csak lefekszik mással, de nem dob, az valóban szeret, annak érsz is valamit. A szexuális vágy és a társ az nem feltétlen fedi egymást. És ez nem csak a nőkre jellemző, minden férfi elgondolkodik időnként, hogy jó lenne kipróbálni ezt vagy azt a nőt, sokan meg is teszik. Ez a gondolat ugyanúgy megvan a nőknél is, csak az a baj nagyon megvetik őket érte.


Igaz most nincs barátnőm, de ha lesz megint, akkor őszintén szólva én ezt nemhogy megengedem neki, de el is várom tőle! Ítéljetek el, de jobban bízok benne, ha a kapcsolatunk alapja nem a szexuális hűség hanem a lelki :D


Szóval azt javaslom neked, hogy tedd túl ezen magad és próbáld meg vele normálisan megbeszélni. És végképp ne akard szegényt pórázon tartani. Szerintem nagyon örülni fog ennek és viszonozni fogja, hogy nem tartod rabszolgának :)

2014. szept. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, ugyan így jártam.

Szintén kiment külföldre nyaralni.

Elmondtam neki, h kicsit féltékeny vagyok.

Persze jött a szokásos kajli duma, h nem kell, mert bla bla bla, meg tudom nagyon jól, h neki a szex nem csak úgy megy, hát én is egy honapot vártam rá.

Jah, már első este lerendezték.

Majd hazajött és hasonlóan sikerült összebalhézni, akkor még én magam is elhittem, h én vagyok a szarkeverő, ma már tiszta fejjel látom, h ő provokálta ki szándékosan.

Aztán persze hazamentem, mondtam neki is, h jobb ha ő is hazamegy, mert ennek így ma semmi értelme.

Jó, aznap volt, h más is megkefélte.

Másnap még egy srác egy koncerten.

Mert szerinte mi szakítottunk:)

Persze azt tudni kell, h én se a srácokról, se semmiről nem tudtam, sőt, ugyan ezt hallgattam mikor megbukott, h csak csók volt.

Aztán ugyan így, h emailekbe bele lett olvasva derült fény a valóságra.

Persze azért is én voltam a szemét, mert nem hagytam, h totál hülyének nézzen.

Ezt kaptam vissza két év után, úgy h soha nem csaltam meg.

Azóta pedig jobban odafigyelek az ilyen sztorikra, ha nem írtál volna nemeket, akkor is vágtam volna, h ki kicsoda, mert ez a tapasztalatok alapján annyira női jellegzetesség, h nem is igaz.

Szal szarjál rá, keress másikat.

2014. szept. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a kis k*rvát végre.Ne keresd, mert ha keresed,csak szánalmasabb leszel,mint most.
2014. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
te is feküdj le mással majd dugd megőtis aztán hagyd ott.
2014. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!