Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kellemetlen élmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kellemetlen élmények egy régebbi párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem engedi, hogy megujjazzam, mert az előző barátja nagyon rosszul csinálta és ha nem akarta, a srác akkor is folytatta tovább, nem érdekelte mit szeretne. Persze, minden más remekül működik, de ez az egy ami nem, pedig én szeretném.

2014. szept. 15. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha ujjaznak. Semmi jó nincs benne, felsérti a nyálkahártyát. Inkább simogasd a punciját és a csiklóját, kézzel, szájjal. Az finom :)
2014. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha minden más remekül működik, akkor ebben az egyben neked kell kompromisszumot kötnöd.

Volt olyan barátnőm, aki "szó nélkül" teljes mértékben kielégített orálisan, és olyan is, aki még csak a szájába sem szerette volna venni a szerszámot. De mivel egyébként minden stimmelt, egy ilyen pici dologról hajlandó voltam lemondani.

Te is tégy hasonlóképpen! :)

2014. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!