Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a véleméynetek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleméynetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

Meddig bírják a fiúk azokat a lányokat akik:

-folyton hivogatják őket

-erőszakosak

-mindig találkozni szeretnének

-ha nem úgy van vmi ahogy ő akarja akkor megsértődik

???


2010. jan. 19. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Betömött szájjal dugnám csak meg.
2010. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ez bejön, imponál neki, hogy teker a lány! Viszont aki irányító típus az menekülőre fogja! Én menekülnék!
2010. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hány éves és hogy néz ki és hogy hányszor szexeltek egy héten.
2010. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfff nem sokáig..taszító magatartás! Ráadásul unalmas is! Neked nincs saját életed?? Ha te vagy a lány, és nem akarod elveszíteni a pasit, sürgősen változtass ezen a szégyenteljes viselkedésen!
2010. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csípem. Még a legtöbb elnézhető lenne, de az utolsó az kegyetlen.
2010. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha még emellé betegesen féltékeny akkor nekem 1 alom lenne :D

a baratnom akivel évek ota vagyok sajnos a felsoroltak kozul egyik tulajdonsagot se csinalja :D szoval én marhara orulnék , de nagyon :D

igy hogy nem féltékeny semmi ugy érzem nem tart elég jo pasinak ahhoz hogy mas is ram nézzen!

szoval en odaig lennék érte :D

2010. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem tudom ki az illető de a fiút sajnálom. az már alapbol nem jó ha egy lány dirigál megsértődik stb. ez taszító. ha folyton hivogatna azt megunnám, ha erőszakoskodik akk leütném XD (na jó nem) ha mindig találkozni akarna és nem tudnéék a haverokkal is szórakozni azt unnám és ha megsértődne akk hagynám a fenébe. am sztem ezeket a pasid vágta a fejedhez és most panaszkodsz mi? XD
2010. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ha jó lenne az ágyban, akkor elnéznék neki sokmindent. Viszont, ha úgy érezném, hogy képtelenség vele egy hullámhosszon lenni, nem tud sem magára sem rám tekintettel lenni, akkor előbb utóbb kidobnám. Mondjuk 1 hét után.


De előszőr megpróbálnám elmondani, hogy nyugodjon meg. Szoktak tanulni egyébként a lányok. Ne tekintsd a lányt megváltoztathatatlannak.

2010. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3.dik pontot nem értem, ezzel a hibával rendelkezem, ha szeretk valakit, de én dobnám ki, ha ő nem akarna, abból nem azt venném le mennyire oda van értem, bocs.
2010. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
NAGYON jól kell kinéznie.
2010. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!