Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kanos pasi nemet mond egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kanos pasi nemet mond egy szexi csajbarátja felkínálkozására, ha a párja nem elégíti ki?

Figyelt kérdés

A barátommal (párom) egy hónapja vagyunk együtt. Még nem jutottunk el a szexig, szóval elég kanos, főleg hogy már egy éve (az utolsó kapcsolata óta) nem feküdt le senkivel. Sok lányhaverja van, és az egyik közülük szerintem eléggé rá van kattanva. Félek hogy rámászik vagy valami. Ráadásul elég szexi lány. :( És igen, féltékeny vagyok. Még teljes bizalom nem épült ki köztem és a párom között, de azért bízom benne. Ám nem tudom elképzelni hogy egy pasi (bármelyik pasi) nemet mond és leállítja a csajbarátját ha az rámászik...legalábbis ebben az esetben, mikor még tőlem nem kapja meg azt, amit kell (szex). Vélemény?

21/L


2014. szept. 15. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasitól függ. valaki igen, valaki nem.
2014. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
miért mire vártok? tapsra?
2014. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Az talán az ő dolga.
2014. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Mostani barátnőmmel 1 év telt el szex nélkül, kaptam ajánlatokat innen, onnan, de nemet mondtam, mert szeretem. Ha normális, ő is ezt fogja tenni, hidd el.
2014. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nemet mondanék. De a barátodat nem ismerem... :)
2014. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a szex az szex, bizalom ide vagy oda... tehát a párod simán összefekhet mással, és te is nyugodtan összefekhetnél már vele 1hónap után 21 évesen... nem azon fog múlni hidd el a kapcsolat, hogy 1hónap után lefekszel vele...ha el akar hagyni,biztos nem azért,mert lefekszel vele túl korán. (?)


A felnőttek szexelnek.Az együttéléshez, gyerekvállaláshoz, na ahhoz kell bizalom.

2014. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nemet mond még ilyen esetben is. (Volt egy srác, akivel kb egy hónapot jártunk, majd arra használt. De amikor szakított a barátnőjével, akivel kb 1,5 hetet járt, akkor felizgult, de csak feküdtem mellette és nem történt semmi).
2014. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha más kellett volna neki már rég ugrott volna. Te kellessz neki, rád vár. Bára fejébe nem látok bele, de ha korrekt nem megy bele ilyen játszmákba :)
2014. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!