Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El merjem hívni a lakásomra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem hívni a lakásomra a barátomat? N22

Figyelt kérdés
Tudom elsőre nevetséges kérdés, de bonyolult az ügy. Ő 20 évvel idősebb nálam, nem a szülői reakciótól félek, lévén, hogy én sem vagyok kislány. Én már hónapok óta járok hozzá, együtt alszunk, jókat beszélgetünk, szeretkezünk. Lassabban halad azért, mint a normál kapcsolat, ő elvált, gyereke is van már. De én nagyon szeretem, és szeretnék esélyt adni kettőnknek. Elég határozott egyéniség, mindenre azonnal egyenes választ ad. Szerintetek el merjem hívni magamhoz?

2014. szept. 16. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Felnőtt vagy, vállald a kapcsolatod.
2014. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 viktorvarga ***** válasza:
kb ugy leszarja mindenki ahogy ahogy van,teis szard le,vigyed és kész..
2014. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Azért ez ciki mindkettőtöknek. Sajnálom a palit, hogy annyira gyökér, hogy a saját korosztályában nem lelt kapcsolatra, és téged is kérdező ugyanezért. Látszik, hogy nincs eszed. Ha gyereket akarsz, majd csinálsz a komának, mikor közel 50 lesz? A gyerek meg arra fog felnőni, hogy 70 éves apja elpatkolt. Azért látszik mennyi ész van a 21. században. Mint érettnek mondott, mint fiatal részéről. Ráadásul, ha faszi gyereke lennék, el se fogadnálak. Majd pont egy velem egy idős nő dirigálna nekem. Na nekem, ha faterom ilyen lenne, kapásból letagadnám, és ajtót se nyitnék rá!
2014. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a szüleimtől félek. Szerintetek igent mondana, eljönne hozzám?
2014. szept. 16. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
ezt mi honnan tudjuk....?
2014. szept. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RRR ***** válasza:

hát próbáld meg a rágódás helyett

gondolom igen,ha már szeretkeztek stb

2014. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Kész vagyok o annyi volt majdnem mikor te születtél mint te most és k?f?ltek mik vannak?

Feladom jöjjön már az özönvíz

2014. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Először is, nem keresem a korosztályomat, mert éppen hogy nem szeretnék gyereket, az előző kapcsolatom erre ment rá. A mai fiúk nekem túl lányosak, és a 30 alatti korosztály szexel össze vissza. Amikor megkörnyékeznek, mindig kiderül, hogy oh csak 10 lánnyal voltam. Köszönöm, én ilyen komolytalan emberekből nem kérek. És nem szeretnék nemi betegséget sem.
2014. szept. 17. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Erre megdugatod magad egy vén bakkecskével, aki most örül, mint majom a farkának, hogy mekkora májer.


Ha nem akarsz gyereket akkor gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy kivel és mit csinálsz, semmi közöm hozzá, a te részedről nem fogja senki fizetni az én nyugdíjamat... Ha akarnál gyereket más lenne a helyzet akkor egy veled egykorú komoly embert javasolnék, mint amilyen a férfiak nagy százaléka.

2014. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fenti 1-2 bunkó beszólással ne foglalkozz...


A "mai fiúk" megjegyzésedet viszont kicsit gondold át. Ez az általánosítás így elég nagy marhaság.


Azon gondolkozz el kicsit, hogy neked miért éppen egy ennyivel idősebb pasi kell, mert ezeknek általában szokott lenni háttere. Lehet, hogy tényleg csak az előző csávó miatt, de lehet, hogy családi frontról próbálsz így kompenzálni valamit, mondjuk hogy végre valaki vigyázzon már rád úgy igazán.


Az, hogy elhívod-e magadhoz... nos, szerintem egy negyvenes férfivel való komoly párkapcsolatban ez nem lehet kérdés. Szülők szempontjából lehetne izgalmasabb és ezt talán kérdezd meg tőlük, rájuk is tartozik, ne az történjen, hogy éjszaka találkoznak a wc-ben...


A "nem akarok gyereket" témára azt mondanám, hogy épp a múlt héten szült egy kedves barátunk, aki 28 éves koráig váltig állította, hogy ő erre a világra nem akar gyereket szülni. Nem azt mondom, hogy te is biztosan így jársz, csak azt, hogy mindig mérlegeld azt is, hogy a tíz évvel későbbi önmagad sok dologban már nem fog egyetérteni a ma 22 éves lánnyal.


Visszatérve a kérdésre: Most ez egy komoly kapcsolat vagy sem? Ha komoly, akkor túl kell esni dolgokon. Pl. neked kívül-belül egyenlő partnerré kell lassan válnod, mert akár tetszik, akár nem, előbb vagy utóbb felmerül az, hogy ki fizeti a vacsorát, ki fizeti a közös lakást stb. Én voltam és vagyok olyan kapcsolatban, ahol ez nem volt 100%-ig egyensúlyban, nagyon nagy harcom van a világgal, hogy az egyensúly felé haladjak. Én férfi vagyok, te nőként nyilván könnyebben belekerülsz olyan szituációba, amikor ezek eltolódnak, de figyelj nagyon erre, mert ez önbecsapás lehet. Sajnos van olyan lányismerősöm, aki a szintén bő húszassal idősebb pasijától úgy jött el, hogy anyagilag, lelkileg és minden egyéb szempontból összetört és idegösszeomlása is volt.


Az egyenlő partnerségnek szintén része az is, hogy nem csak mindig egyikőtöknél találkoztok, hogy vállaljátok egymást a barátok és a család előtt stb. Nyilván nem kell azonnali egyensúlyt teremteni, hogy "te ma megismerted egy barátomat, úgyhogy holnap az enyémhez megyünk", de azért az irányvonalat tartani kell.


Hasonló a téma a határozottsággal is: neked is egyenlő partnerré kell válnod a döntésekben, egyebekben. Ez nem jelenti, hogy görcsös akarnoknak kell lenned, csak ne hagyj rá mindent.

2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!