Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal már hosszú ideje együtt vagyunk. Időnként felmerül közöttünk egy kis feszültség, ilyenkor nem jövünk ki túl jól, de valahogy eddig mindig sikerült átvészelnünk. Jelenleg nem ez a helyzet, viszont most sincs minden rendben. A barátommal mind a ketten 20 évesek vagyunk, ami nagyon nehézkesnek tűnhet, főleg, hogy még egy év sincs köztünk, és higgyétek el, így is van. Folyamatosan bírál, kötekedik velem. Megjegyzéseket tesz az öltözködésemre, arra, hogy a csuklómon van egy 5cm x 5cm nagyságú tattoo, néha a mozdulataimra, de volt, hogy az írásomra. Folyton féltékenykedik, és mindent rám fog. Nagyon őszinte vagyok vele, mindent bevallok neki, de ezzel sem tudok a kedvére járni, viszont ha nem tenném az lenne a baj. Én elég otthon ülő típus vagyok, de néha jól esne elmenni szórakozni. Feltételezem ezzel ő is így van. Nem vagyok az a tipikus hisztis barátnő, aki sápítozik ha ki akar menni a barátaival, sőt én szoktam kérni rá. Ha pedig kint van, akkor nekem írogat, rá kell szóljak, hogy ne velem foglalkozzon. Folyton megsértődik, megbeszélni egyszerűen nem lehet vele semmit. Már látom a barátaimon, hogy tökre ellenszenves nekik, illetve anyukámon is, aki tényleg soha nem szól bele a dolgaimba, tiszteletbe tartja a döntésem. Még régebben volt egy hosszabb időszak (jó pár hónap), mikor került és bunkó volt velem. Ez idő alatt összeismerkedtem egy sráccal, akiről be is számoltam neki, tudta, hogy beszélünk, és azt is tudta, hogy mik a szándékai. Először úgy csinált, mintha mi se érdekelte volna, pedig én titokban azt reméltem, hogy ettől majd észbe kap. Aztán végül is így is lett, ekkor ultimátumot adott nekem, és felhozott egy saját story-t példának, ami szerintem annyira nem hasonló, de beláttam, hogy rosszul tettem. Ekkor 100x-ra is megmondtam a srácnak, hogy nem lehet semmi, aki előbb utóbb meg is értette. Bár azt hiszem tisztes távolságból máig figyel. A kérdésem végül az, hogy megívtak egy szülinapi buliba, ahol ő is ott lesz, de én messziről kerülöm őt. Mivel bűntudat keltés nélkül nem mehetek sehova (mármint a barátom csinál nekem bűntudatot), ezért maga attól is kicsit görcsbe van a gyomrom, hogy menni szeretnék, de hogy ott lesz a srác, hát én nem tudom, hogy így mit tegyek. A helyzetben viszont az is számít, hogy most jönnek haza rokonomék (az nap), és hónapokig nem láttam őket, és egy hétig lesznek csak itthon. Ők is meg vannak hívva, és próbálnak csalogatni, de nem tudom, hogy mi tévő legyek. Ha megmondom, hogy ott lesz, akkor olyan bűntudat csinál nekem, hogy egy életre elmegy a kedvem mindentől, ha meg csak utána mondom meg, hogy juj ott volt, de nem tudtam róla.. Az nagyon nagy hazugság? Vagy ebben a helyzetben elnézhető? Úgy érzem megfújt a majomszeretetével, vagy mi akar lenni ez.
2014. szept. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már most mindenbe beleszól a párod, az nem jó. Ez a későbbiekben sem fog változni (a szüleimnél már 30 éve ez van és nagyon idegesítő).

Szerintem nyugodtan menj el, a másik srácról a párodnak nem kell tudnia.

2014. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 canadafan ***** válasza:

Bár nem ez volt a kérdés, de szerintem menekülj ebből a kapcsolatból. Az élet rövid és nem érdemes ilyen pasira pazarolni az idődet.

"Bűntudat keltés nélkül nem mehetek sehova.." WTF ??


De hogy a kérdésre is válaszoljak: simán menj el, és akár simán nem kell elmondanod h ez a csávó ott volt. Végül is nem titokban a szeretőddel randiztál nem ???

2014. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

Valóban nem az a kérdés h elmenj e hanem h most tényleg mit akarsz te a pasidtól ?!

Aki szeret, nem fojtogat, nem korlátoz. Ő nem kapcsolatban akar veled lenni hanem birtokolni akar.

2014. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!