Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít vagy nem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Egy netes társkeresőn ismertem meg a barátomat és mikor megismerkedtünk ő rá 2 napra letörölte magát.ment minden a maga rendjén aztán egyre jobban azt kezdtem érezni mintha újra vissza ment volna.vissza regiztem másik névvel és megtaláltam.több mint fél éve vissza van regizve.erre teljesen kibuktam.és mondtam neki hogy ezek után hagyjon békén engem.először azt mondta hogy pszichopata vagyok és nem vagyok normális.én erre elköszöntem tőle h akkor hagyjuk egymást békén.utána mondta hogy nem akar elvesziteni,vissza akarja szerezni a bizalmam,hogy csak a tablet a múltkor véletlenül vissza frissitett de már nem is emlékszik mikor volt fent utoljára de ha szeretném akkor letörli magát mert sokat jelentek neki és nem akar elvesziteni.mondtam neki hogy úgy tudja vissza kapni a bizalmam ha megadja rá a jelszavát.azt mondta hogy nem tudja fejből de estére már az egészet úgyis le fogja törölni...most mit tegyek?
2014. szept. 18. 17:59
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Hisztis p*csa vagy mint a többi kiscsaj, ez van.
2014. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelszó nélkül nem tudja magát törölni. :D
2014. szept. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Véletlen vissza frissített" véletlen otthagynám a p.csába
2014. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Másodiknál a pont

Szakadok :D

2014. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem úgy nem tudja.hanem fejből.pl fel van neki irva otthon papiron.de ez butaság.ő adja magának a jelszót..nem a gép kreálja neki h ne tudná fejből...
2014. szept. 18. 18:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Szakíts. Nem feltétlenül azért,mert fent van ezen az oldalon,hanem azért,mert hazudozik. Máskor is fog,csak ezentúl jobban fogja csinálni. Mellé még hülyének is néz téged,hogy nem gondolta,hogy megtalálod őt.
2014. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy ez egy mondat? Mennyit beszélhet élőben?


Pasid nem szed vérnyomáscsökkentőt?

2014. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fel van neki írva... Oké. :D Még jobb. Bizonyára nagyon fontos az a jelszó, hogy "fel van írva".
2014. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ő mindenkit hülyének néz saját magán kivül...de mondtam most neki h ha már hazudik akkor legalább rendesen csinálja... :(
2014. szept. 18. 18:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan sumákol, de az nem teljesen kizárt, hogy nem tudja a jelszavát - ha teljesen idióta követelményeknek kell megfelelnie a jelszónak, vagy ha kapsz egy random generáltat, amit nem tudsz megváltoztatni, akkor teljesen reális, hogy nem jegyzed meg. Ugyanakkor bizonyára az első dolga az volt\lesz, hogy törli a beszélgetéseket, ha nagyon erősködsz, hogy be akarsz lépni, innentől már nincs mit tenni.


Nem tartom megcsalásnak, de én sem tudnék bízni benne.

2014. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!