Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szerintetek vajon miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon bejon, ugy erzem en is neki. De nem mindig mondja el a velemenyet pontosan, mert azt gondolja en is ugy gondolom, ez igaz is, mert ma is mikor azt mondta egy temaval kapcsolatban, hogy m1 es ra kerdeztem miert mondja mindig ezt az ilyen temaknal, azt mondta hogy ugy is tudom hogy mit gondol es felesleges o is elmindja... elmondta es valoban is igy volt, ugymond egyrugora jar az agyunk. De miert csinalja ezt, kicsit batortalan vagyok, nem szamit ha elmondja es nem mond vele semmi ujat mert amugy is ugy gondolom, de azert jol esne. Vajon miert csinalja ezt?

2014. szept. 21. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát két dolog lehet. Vagy nem jössz be neki, és azt hiszi, hogy csak azért mondod, hogy ugyanaz a véleményed, hogy bevágódj, és ez zavarja, vagy bejössz neki, és éreztetni akarja, hogy nem csak te tudod, hogy mit gondol bizonyos dolgokról, hanem ő is tudja fordítva, és ő is tudatosítani akarja benned, hogy mennyire egy rugóra jár az agyatok.
2014. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol en nem mondtam el neki hogy en is ugyanarra a valaszra gondoltam/vartam
2014. szept. 21. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Máskor sem? Mert ha nem, akkor azért nem ártana néha neked is elmondanod, hogy mit gondolsz. Amúgy meg lehet, hogy azt akarta éreztetni, hogy mindenkinél jobban ismered. Szoktatok kettesben programot csinálni?
2014. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van amikor medmondom neki, csak a mai temanal nem mondtam meg.

Van hogy sikerul, de pl penteken is bementem a sulijaba mert hamarabb vegzett.es el tudnank menni valahova, beszelgetni vagy ilyenek, egy spontan otletnek tunk, aztan a ket orabol vagy 10 percet tudtam vele kettesben lenni, abba a 10 percbe is sikerult tobbszor is megnevettetnem.. es amit eszrevettem habar nem mindig van igy de fugg a regebb ismert barataitol...

Ha tehetnem minden nap vele lennek, csak nem tudom esetleg megunhatna egy ido utan..

2014. szept. 21. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarod elhívni valahová kettesben, úgy hogy biztosan ne zavarjon meg titeket senki?
2014. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De szeretnem, csak semmi otletem sincs most hogy hova lehetne?
2014. szept. 21. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Sétálni, fagyizni, ti akár mozizhattok is, mert amúgy is sokat beszélgettetek. Most nem feltétlenül a randin meg az összeboruláson van a hangsúly szerintem, hanem hogy legyenek közös élményeitek, és ne jelenjenek meg hirtelen a barátai. Ha gondolod, beülhettek teázni, érdeklődéstől függően elmehettek akár kiállításra, múzeumba, színházba is. Keress valami közös pontot, és valami olyan programot, amit mindketten élveznétek. Nem kell túlbonyolítani :)
2014. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neha az egyszerubb jobb :) koszi szepen :)
2014. szept. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!