Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert már meguntam, hogy én valahogy minden nap látok legalább 4 ilyen kérdést, amiben egy lány fél oldalakat ír arról, milyen különleges, aztán várja, hogy mindenki dobjon tőle egy hátast és azt írják, hogy "Igen, te tökéletes vagy, nekem pont a hozzád hasonló lányok jönnek be, merre laksz? *_______*"

Szóval csak érdekelt, járnátok-e egy kevésbé különleges és tökéletes lánnyal is..

Rólam annyit, hogy 16 éves vagyok, csendesebb típus, nagyon nehezen nyílok csak meg embereknek, általában jól elvagyok magamnak is, de azért egy idő után nagyon igénylem a társaságot, szeretem a horrorfilmeket, thrillereket és a drámákat is, leginkább rockot hallgatok, nincs igazán humorom, azaz van, de az egyfajta sajátos humor, amit nem igazán ért meg a legtöbb ember és csak hülyének néznek miatta...És imádom a szarkazmust. Nem szeretek sportolni, a focit pedig ki nem állhatom. Egyébként szertornázok..Szoktam néha könyveket olvasni, de amúgy maga az olvasás nem igazán köt le. Ezen kívül szabadidőmben idióta meséket szoktam nézni. Szóval összességében szerintem egy kibírhatatlanul unalmas ember vagyok.

Van olyan, aki járna egy ilyen emberrel? :/

16/L


2014. szept. 21. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nemtudom. első olvasásra nem biztos, de ha jól nézel ki/ és esetleg megfog valami a személyiségedben, akkor lehet. ki tudja
2014. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Istennő vagy *___*


Csak az a baj hogy én 14/f vagyok :/

2014. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én igen, jellemre én is nagyban olyan vagyok mint te, persze vannak kisebb eltérések mert nincs két egyforma ember.


22/F

2014. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én simán jarnek veled sok ban passzolunk
2014. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%

Irigy vagy és nagyképű?


Ha jól szopsz még szóba állnék veled!

2014. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nem szeretek sportolni, a focit pedig ki nem állhatom. Egyébként szertornázok.."


Itt en latok egy kisebb ellentmondast :)

Vagy szertornazni sem szeretsz, akkor minek csinalod?

2014. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nem mert 16 évesekkel nem szívesen foglalkozok,meg amúgy is sablon tini lány az egész.


egyedül a humorod tetszett benne,abban is az h senkinek nem tetszik csak neked :D

2014. szept. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
" "Igen, te tökéletes vagy, nekem pont a hozzád hasonló lányok jönnek be, merre laksz? *______*" +
2014. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igazából itt bármilyen leírást adhatsz, jelentkezõ mindig lesz. Leírásod alapján nem vagy unalmas, csak annak érzed magad másokhoz képest. Tedd mindig azt, ami neked tetszik, sohase próbálj másoknak megfelelni csak azért, mert izgalmasabbnak látod õket. Semmi baj nincs veled egyébként a leírásban.
2014. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem 2 okom van, miért ne.:

Mert 16 vagy, én meg majdnem 10 évvel több.

Mert nem kellene zárkózott csaj.

De a többivel nincs gond.

2014. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!