Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 év korkülönbség mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség mennyire elfogadott, ha a lány 16 éves?

Figyelt kérdés
Főleg a szülők hozzáállásától félek.
2014. szept. 21. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Belefér.
2014. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire. Nem is értem, egy felnőtt férfi, mit lát egy kislányban.
2014. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a fiu 8 , akkor semennyire:)
2014. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelmesebb szülők ezen nem problémáznak.
2014. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok, nem 8. :D Én nem is a szüleit, inkább a nagyapját ismerem, aki valami oknál fogva nem bír engem.
2014. szept. 21. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Köztünk a párommal 17 korkülönbség van az ő javára. (25L 42F) 19 voltam, amikor elkezdtünk járni. 17 évesen ismertem meg, addig csak barátok voltunk.

Ha én lennék a lány anyukája, vagy közelebbi nőrokona, úgy herén rúgnálak, hogy a golyóid felcsúsznának mandulának.

Gondolom te egy dolgozó férfi vagy. Mit akarsz egy 10.-es kislánytól? Ebben a korban még éretlenek, befolyásolhatóak.


Hagyd szépen békén és keress olyan lányt, akinek nem kell elkéreckednie anyucitól, ha este tovább akar kimaradni.

2014. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok.

Ezzel azt akarom mondani, hogy 8 év alapvetően nem sok. Sőt, ideális korkülönbség. De NEM MOST. Most még túl fiatal hozzád.

2014. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Persze, azért nem mindegy, hogy kinek milyen a jelleme. Egy túl gyerekes, kislányos külsejű 16 éves és egy koravén 24 éves nem biztos, hogy a legideálisabb pár. De önmagában az a 8 év nem vészes.
2014. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, ha jól érezzük magunkat egymással, mindent meg tudunk beszélni, akkor miért kellene ilyen dolgok miatt kerülnünk egymást?
2014. szept. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!