Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik lány szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány szerelmes belém az osztályba. Mit csináljak, hogy kiszeressen belőlem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 16:22
 1/8 anonim válasza:
Melyik suliba jarsz ? Hanyadikos vagy? Vagy hany eves? Szerintem nagyon de nagyon kedvesen mond meg neki h te nem igy erzed ( de tenyleg ne durvan - igy nem fogod tulsagosan megbantani) ( neked sem esne jol ha csak ugy mennel oda h "bocs ez van...")
2014. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eddig se voltam vele túl kedves. Tudja, hogy a részemről a válasz NEM.

Hiába csinlok bármit teszem féltékennyé meg ilyenek még mindig szeret.

Ő és én is 14 vagyok.

2014. szept. 22. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen osztálytársam lány akinrk ha teszik egy fiú arra azonnal nyomulni kezd.A legjobb barátom volt az egyik áldozat -.- A haba tortán,hogy a srácnak barátnője volt.A csaj addig nemértette meg,hogy a srác rühheli amíg azt egyenesen meg nem mondta neki Itt nem arra célzok,hogy zúzd össze a szívét hanem határozottan mond meg neki.De ne is túl kedvesen mert azt lehet,hogy máshogy értelmezi.Vagy ha ezt nem akarod csinálj olyat amitől kiábrándul belőled és rájön,hogy nem illetek össze.
2014. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod/gondolod, hogy szerelmes?
2014. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 éve. Tudom, mert mondta és sohasem tagadja többiek előtt sem.
2014. szept. 25. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Használd ki, alázd meg.

Ez szerintem hatékony lehet.

2014. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért baj az neked, hogy szerelmes beléd? Ha neked nem tetszik hagyd a francba, ne foglalkozz vele. Vagy lehet titkon te is odavagy érte csak tagadod, mert a csaj nem szép, vagy mert félsz, hogy cukkolnának vele a barátaid... Ha nem tetszik nem piszkáld és kész.
2014. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érzéseket nem lehet irányítani, megváltoztatni... úgyse lesz belőle semmi, inkább foglalkozz a saját dolgoddal. Ha meg bepróbálkozik, mindig leállítani.
2021. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!