Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nyár óta randizok és hát nagyon bele szeretem mindig ő jár a gondolataimba és este is róla álmodok nagyon szeretem őt de még nem járunk de amikor következőnek randizunk akkor elmondom neki hogy mennyire szeretem ha csak egy nap csak egy percet nem bírunk beszélni már hiányzik azért kérdem hogy szerintetek nagyon szerelmes vagyok-e mert ilyet még nem éreztem soha.
2014. szept. 22. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha csak egy nap csak egy percet nem bírunk beszélni már hiányzik"


Ha még nem is jártok, akkor ilyet ne mondj neki, ilyen akaszkodással inkább elijeszted őt.

2014. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyugi nem mondom
2014. szept. 22. 16:31
 3/3 A kérdező kommentje:
De szerintem aki szerelmes az tudja milyen amikor nem bírsz a szerelmeddel beszélni még ha csak pár percig is.
2014. szept. 22. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!