Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Röhejes, de azzal van gondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röhejes, de azzal van gondom hogy, , túl rendes vagyok, , . A mai nap már a második kapcsolatom nem jött össze, azért mert túl rendes vagyok. Korábban már dobott az előbbi barátnőm azzal a szöveggel, hogy, , Te túl jó vagy nekem! ''. Én meg: miiii?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit tudnék tenni.. Állítólag jóképű vagyok, stílusos. Rengeteg a barátom, közkedvelt vagyok. Többen is mondták nekem, hogy legyek egy kicsit köcsögebb, mert túl rendes vagyok a lányokkal... Dehát nekem ilyen az alap természetem, mármint hogy rendes vagyok... Erre neveltek.. Egyáltalán van ilyen, hogy valaki,, túl rendes ''? Mit tehetnék, hogy a barátnőjeim, picit jobban megbecsüljenek? :( kérlek segítsetek..

2014. szept. 23. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "túl rendes", kifejtenéd? Hogyan viselkedsz velük?
2014. szept. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy túl rendes vagy, rossz lányokat fogták ki. Az ő bajuk, ha ők egy köcsög bunkó gyökeret akarnak, aki veri őket, megcsalja és csúnyán beszéljen velük. Vannak, akik értékelik, ha valaki rendes és jólnevelt. Persze azért ne menj át teljesen papucsba, az is a visszájára sülhet el.
2014. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon rendes lehetsz, ha ahogy az egyik elhajtott, egyből mész a következőre. Gondolom azért szerettél volna velük összejönni, mert teljes szívedből szereted őket, mindkettőt!
2014. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy a két eset rögtön egymás után volt.. 5 hónapos közzel... És sosem mentem át papucsba érzem, hogy hol a határ.. És nem tudom hogy mi az a túl rendes.. Csak simán nem vagyok köcsög.. Néha megleptem őket egy szál rózsával... Erre haverjaim kérdezték, hogy,, minek azt? '' inkább csak próbálok a kedvükbe járni..
2014. szept. 23. 00:58
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Ismerős én is ilyen rendes fiúnak lettem nevelve, apám megvert és mindig csicskának kellett lennem, vagyi behódolnom másoknak. Elég nehéz változni, de érdemes ha dugni akarsz csajokkal, különben nemf ognak megbecsülni. Azt hiszem nem ártana olyanná válnom nekem is, mint apámnak. Asszony verve jó sajnos úgy látszik. :/
2014. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
"A mai nap már a második kapcsolatom nem jött össze" Pardon, én ezt úgy értelmeztem, hogy ma történt mindkettő.
2014. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem egyszer ütöd meg bármelyiket, utána azt el is felejtheted...
2014. szept. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az van, amit a #2 írt, rossz lányokat fogtál ki. Végül is csak két lányról van szó. Engem sosem zavart, ha egy férfi rendes velem, ha a kedvemben próbál járni, az inkább pozitív, semmiképpen sem rossz dolog. :)
2014. szept. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%

A nők nagy része nem igényel semmiféle kedvességet,túl érzelmes vagy,ez meg nem az a világ.


de ha elhanyagolt feleséget akarsz megfektetni arra jobb azért a taktikád.

2014. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az jelenthet valamit, hogy az eset után az első,, barátnőm '' r*banc lett.... A második meg.... Hát nem tudom mi lesz vele, de valami hasonló lesz az biztos... Továbbá szerintetek befolyásolja az, hogy milyen zenét hallgatnak? Az előbbi barátnőm azután lett ilyen, miután rákapott a magyar rappre.. Én is hallgatok, de nem érzem úgy, hogy bármi negatív hatása lenne rajtam... Ő viszont átment mindent leszarokba... :/
2014. szept. 23. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!