Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Röviden csak a lényeg: Fiatalon megerőszakolták, kedves nyitott és őszinte. Szexualitás terén nagyon nyitott. (Nagyon!) Pörgős, látszik rajta hogy él. De nem tudom, hogy lelkileg ez mennyire fog visszaütni nála. Mert most jó meg minden, de néha azért érzem rajta, hogy lelkileg torzult.

Tudom, hogy ez nem az ő hibája és nem ítélem el érte, de azért a félsz bennem van... :/



2014. szept. 23. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Max. kiderül és ha nagy gáz van, akkor bármikor kiszállhatsz.


Ez nem olyan, hogy hova építsd a házadat, mert a házat később nem lehet odébb pakolni.


Adj a dolognak egy esélyt és ne felejtsd el, hogy bármikor kiszállhatsz.

2014. szept. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kedveled legyél vele. Úgy tűnik, hogy már rendben van azon a téren. Viszont lelkileg is támogatnod kell. Csak ha megismered, akkor tudod meg mennyire van szüksége rá. (Minden nőnek szüksége van valamilyen szinten a támogatásra, a pátyolgatásra. Biztos nem te vagy azóta az első pasija, bánj úgy vele mint egy átlagos lánnyal.)
2014. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
A nagy szexuális nyitottság a lelki egyensúly hiánya!
2014. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
nem
2014. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi is az a nagy nyitottság?

Mert van ami már nem jön be...

Amúgy nem, az ilyen emberek soha sem épp lelkűek.

2014. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sokáig leszbikus volt gondolom miatta, azóta egy fiúja volt. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Amúgy szerintem ezt csak nekem mondta el, és én ezt értékelem benne, hogy egy ilyen nem kis dolgot megosztott velem. A szexuális nyitottságról is csak azért tudok, mert én is kimutattam a fogam fehérjét. ;) Nem tudom hova tenni, mert most biztos vagyok benne, hogy megérné vele összejönni, mert egy ilyen nyitott nőt nem mostanában fogok találni az biztos. Meg szimpatikus. Csak azt nem tudom, hogy hosszútávon milyen lesz, mert ugyebár a hibák nem egyből jönnek ki. Főleg nem a lelki eredetűek...
2014. szept. 23. 18:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A kérdés mindössze az, hogy ez a torzulás miben nyilvánul meg. Mert ha kvázi: nem bolond, akkor nem látom akadályát. Az, hogy ez mennyire fog visszaütni később? ezt nem tudom neked megmondani. Vannak teljesen ép emberek akik egyszer csak megkattannak. Azt sem tudod. Én amondó vagyok, hogy csak szeresd, és ne variálj.


Csak akkor ne jöjj vele össze ha nem szereted. Ne bántsd te is!!!

2014. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Elég érdekes életfelfogása lett, ami nem feltétlenül rossz. Sőt talán éppen ez az ami megfogott benne. Nem átlagos.

Szexualitás terén hogy finoman fogalmazzak mindketten kedveljük az extrémebb kategóriákat is. Szóval még ezzel sem lennének gondok. Csak még arra nem jöttem rá, hogy ezek a dolgai a személyiségéből fakadóan ilyenek vagy a megélt trauma miatt lett ilyen.

2014. szept. 23. 18:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Te figyelj már, neked személyiségedből vannak pont ugyanolyan aberráltságaid, vagy téged is megerőszakoltak?
2014. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szóval lényegében azért kéne, mert vele jó lenne a szex? Akkor meg mit foglalkozol a többi , számodra felesleges dologgal?
2014. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!