Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátnőm beszélget a volt barátjával, most kitalálta hogy ő a bátya, és úgy szereti mintha a bátya lenne, és olyanokat ír neki hogy, emlékszel még az első csókunkra? meg régi történetekről beszélgetnek, és mindig lehívja magához. Közben pedig nekem mondja hogy szeret, és komolyan gondolja velem, őt meg csak a bátyának tekinti, de velem meg alig beszél már, egyfolytában a "bátyával" beszélget. Most hülyének néz vagy mi ?? Csak én gondolom hogy valami nem oké? vagy valami tényleg nem oké ? és csak hazudik nekem?
2014. szept. 24. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi gáz, csak testvéri szeretet
2014. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem a bátya!!!! A volt barátja!!
2014. szept. 24. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Gáz! Jól gondolod!
2014. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

még igaz is lehet amit mond, mert rájött, hogy emberileg vonzódik hozzá, de nem szerelmes


meg az is lehet, hogy átver


na, most légy okos

2014. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
az első szerelmemmel mi is szoktunk néha nosztalgiázni, eldumálunk a régi időkről. DE: én mellette szeretem ténylegesen az emberem, és nem hanyagolom és nekem ő van első helyen.
2014. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ßells válasza:
a volt barátom velem is szerette volna ezt csinálni, nosztalgiázni meg találkozni és azt mondta hogy maradjunk barátok. Én nem mentem bele mert ami volt elmúlt. Én most abban a helyzetben vagyok, hogy a barátommal akivel közel 10 hónapja vagyunk együtt vissza akar menni a régi haverjaihoz, és közölte hogy nagyon szeret de szeretne bulizni stb amikor szerintem kellő teret adok neki és nem tudom mit tegyek mert nagyon szeretem. Szerintem beszéld meg a barátnőddel ha ez neked nem tetszik, ha normális akkor meg fogja érteni és ha szeret, akkor meg teszi érted, hogy nem beszélget a volt barátjával "bátyjával".
2014. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beteg a barátnőd!
2014. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki ennyire jóban maradjon az exével... Hacsak nincs köztük valami
2014. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!