Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok "szerelmespár kesztyűt"/"pártyűt"/"valentinnapi kesztyűt" venni NEM ONLIE?

Figyelt kérdés
Valentin-napra ilyen kesztyűt szeretnék venni, de nem webshopban. Most láttam a neten, hogy van ilyen, és nagyon ötletes szerintem. Nem tudja valaki, hogy hol lehet ilyet kapni?? :)
2010. jan. 20. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
csöpögőőőős....xd varj egyet
2010. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen! Felejtsd el, h valaha is ilyet akartál venni! Vegyél inkább fehérneműt, azt minden nő díjazza!
2010. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2010. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő, és barátomnak szeretném. lehet, hogy amúgy csöpögős és rossz ajándék, de nekünk a közös kesztyűhöz az első korizós randiaink fűződnek. és a barátom is elég romantikus alkat, biztos, hogy tetszene neki... :)
2010. jan. 21. 18:35
 5/9 anonim válasza:
Ezt én is szeretném megtudni! :P....amint megtudok vmit szólok, de eddig még énis csak neten láttam :S
2010. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A Szerelmespár Kesztyűt nem online jelenleg 3 helyen lehet kapni Budapesten. Mivel ez nem egy reklámoldal, ezért részleteket inkább privátban írok.

Vagy keressetek rá a Vaterán a "Szerelmespár Kesztyű" szóra, itt lehet személyes átvételt is kérni, illetve a postázás is 500 Ft maximum vidékre.

2010. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 chriscc válasza:
Szia! Itt kapható: [link]
2010. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 chriscc válasza:
Most nézem, hogy nem on-line, de van üzletük is a pesterzsébeti TESCO-ban, az Unicredit bankkal szemben :)
2010. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pónya Réka Luca válasza:

Sziasztok!

Nálunk meg tudjátok venni személyes átvétellel Budapesten.

Réka

2010. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!