Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerdezzem meg a fiutol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerdezzem meg a fiutol, hogy mit akar tolem?

Figyelt kérdés
Sokszor viselkedik ugy, mintha tetszenek nki. Pl.: mondja, hogy szep vagyok, megolel, megpuszil, megfogja a kezemet, kedveskedik nekem. De nem reg azt hallottam, hogy valaki mas tetszik neki. Kesobb azt, hogy en nem tetszem neki. Ennek ellenere megis felre erthetoen viselkedik velem. Hogyan kerdezzem meg tole, hogy mit akar tolem?
2014. szept. 24. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen mit akarsz tőlem?
2014. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te most akarsz tőlem valamit vagy sem? Mert általában nem viselkedik így egy fiú, ha nem akar semmit.
2014. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova dumálni, és ennyi. Aztán majd lakul. Ha tetszik, jelezd neki testbeszéddel, verbálisan, stb.
2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!