Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem bízom senkiben, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bízom senkiben, tényleg nem lehet normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szüleimen kívül senkiben sem bízom meg egy szikrányit sem és ez változni sem fog. Szokták mondani, hogy a jó kapcsolat alapja a bizalom (meg a jó szex, de ez nem jön ide, csak nehogy esetleg valakinek szemet szúrjon ez). Akkor én már ne számítsak sok jóra?

2014. szept. 24. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Bizalom nélkül hogy akarsz kapcsolatot építeni?
2014. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Én a szüleimbe se bízom. És nem is számítok semmi jóra.
2014. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bizalom a kapcsolatok egyik alapja.
2014. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha képtelen vagy bízni, akkor valóban ne számíts semmi jóra.
2014. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Belegondolva teljesen felesleges volt a kérdés, mert tudtam, hogy ez így van. Nem tudom miért volt szükségem külső megerősítésre. Mindegy.
2014. szept. 24. 21:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Téves az egész felfogás. Amikor beleszeretsz valakibe, akkor "automatikusan" bízni fogsz benne. Nem úgy működik, hogy előbb bízol egy vadidegenben, és aztán majd összemelegedtek emiatt.
2014. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?:)
2014. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 vorarlberna ***** válasza:
Bizalom nélkül is lehetnek jó kspcsolataid, amikben nem fog érni csalódás. Mert csak ott vagy a másik mellett mint szemlélő, és hallgatóság, de mégse egyedül. Olyan érzelemmentes, vannak lyen emberek.
2014. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a bizalom, már én is nehezen bízok meg az emberekbek, csak a család és a barátom.
2014. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
abban bíztál, hogy jó szándékú vagy értelmes választ kapsz?
2014. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!