Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság lenne egy rajz a barátom névnapjára?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a barátom 18.

A helyzet az, hogy nagyon nehéz ajándékot venni neki.

Kapott már tőlem karkötőt, nyakláncot-nem hordja.

Kapott kulcstartót-a zsebében landolt. Kapott sokszor sütit, azt legalább megette. Kapott bögrét-nem használja, mert műanyag pohárból iszik. Kapott műanyag poharat amire festettem-nem használja, nehogy baja legyen. Kapott két pólót, amire én rajzoltam neki-nem hordja. Kapott egy pólót, amire a kedvenc videójátékát nyomtattam rá-nem hordja.

Ruhát nem szeretek nélküle venni, meghívni sehova se hívhatom meg. Eddig kapott névnapjára egy tábla csokit, de mondtam, hogy adok valami maradandót is. Arra gondoltam, hogy szimplán lerajzolom a kedvenc mesehőseit(simpsons család). Más ötletem már nincs. Persze nem ilyen 5 éves szintű rajz lenne. Rossz ötlet? Vagy mást kellene? Mert már más ötletem nincs.


2014. szept. 25. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szépen rajzolsz, akkor szerintem tökéletes. 22 éves vagyok, a barátnőm nagyon szépen és jól tud rajzolni, ős is kedvenc anime karaktert rajzolt már nekem nem egyszer.
2014. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ötletnek tartom, és véleményem szerint az előző tárgyakat sem azon okból nem használja, mert nem tetszik neki, hanem egyszerűen szeretné, ha épségben megmaradna neki, tehát valószínűleg sokat jelent számára.
2014. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy kis vad szexnek jobban örülne
2014. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rajt jó ötlet :)
2014. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!