Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal én 20/L vagyok, ő pedig 22/F. Ebből egy évig együtt is laktunk, de csak az iskola miatt. Minden rendben volt, nem volt semmi baj, azt leszámítva, hogy egész nap játszott a számítógépen, az egyetemre sem járt be, nem érdekelte semmi, de ezt leszámítva kedves volt, veszekedni nem szoktunk. A mai napig rengeteget játszik szerintem (ez a w.o.t. játék), szerintem függő lett már jó régóta, csak nem meri bevallani. Mindig is olyan volt, hogy mivel távkapcsolatban vagyunk, ezért ritkábban tudunk csak találkozni (csak 25 km ,ami igazából nem is gond, mert nincs annyira messze,20p)... Ő még sosem jött el hozzánk, mert mindig azt mondta, hogy nem ér rá. Mostanában abból áll a kapcsolatunk, hogy ő dolgozik egész nap, hétvégén is, állítólag, én is dolgozom minden nap, de csak hétköznap, és ezért egy hónapba egyszer/kétszer tudunk találkozni. Csak az a nap jó, amit ő kitalál. Ha elmegyek, akkor szinte nem is történik semmi, csak az... Ismeretlen lányok, nők képeit lájkolgatja a facebookon, ezért ugye én is látom, hogy nyilván nem doglozik, hanem nagyon is ráér. Nekem azt hazúdja, hogy nem ér rá, csak akkor azt nem értem, hogy ha én írok neki, arra miért nem ér rá válaszolni, ismeretlenek képeit meg miért ér rá nézegetni, feltűnően, hogy én is lássam. Nekem már semmi önbizalmam nincs, mert totál úgy érzem, hogy minden lány szebb, mint én (az ő számára, amúgy tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok ronda, sőt, de tudom hogy vannak nálam jóval szebbek is)... Szóval egy senkinek érzem magam... És ez miatt... Egxébként azt mondja, hogy szeret, meg mikor együtt vagyunk, akkor látom rajt hogy alig várta hogy menjek... De én ezt már unom, hogy a családomra se kiváncsi, meg nem érdekli semmi, csak az idegen lányok szexi feneke, melle, mittudomén milye, én meg kitehetek akármit, az se érdekelné... Meg azt is unom, hogy hazúdik, és hogy mindig nekem kell elmenni hozzá.... Tudom hogy eléggé magának való, de én kitartottam mellette. Megcsalni sosem csalt meg. MIT TEGYEK????
2014. szept. 25. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan, arra tudok csak kovetkeztetni, hogy a jellemetek alapjan te sosem fogod ot befolyasolni, viszont o teged igen. Ez azert van mert te jobban szereted ot, mint o teged. Szoval sok mindent nem tudsz tenni, ami helyrehozhatna a kapcsolatot. Max szakitasz vele, lehet akkor picit helyrerazodnak a dolgok es elkezd erted megint kuzdeni, es akkor ujra megkap teged es szep lassan megint minden visszaall ebbe a monoton allapotba. En ugy velem, hogy mas kiut nincs, csak a szakitas (vegleges), de ez csak az en szereny velemenyem :)
2014. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!