Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális lányt keresek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányt keresek. Nem tudom hogy hol keressek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

14éves fiú vagyok, de már azt érzem mindenről lemaradtam.

Nincsenek nagy elvárásaim.

Akiket eddig megkérdeztem lányokat, azoknak a szálkás testű kell, aki 30kilós, rezeg a csontja, én vagyok a rossz.

Azt mondják, várjak, jön az igazi.

Őszinte leszek: Nem akarok várni, elegem van a várakozásból, nem várok már.

Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm a normális válaszokat előre is!

Lányok, ti válaszoljatok első sorban, kérlek!

14/F


2014. szept. 25. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozzá (bocsánat), hogy azért érzem azt hogy mindenről lemaradtam, mert nagyon nagyon sok visszautasítást kaptam. Küldök facebbokot is ha kell, nézd meg a képem, bár külsőre azt mondják nincs baj velem...
2014. szept. 25. 17:21
 2/6 anonim válasza:
A marson fiam.
2014. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz, b*zdmeg -.- Id*óta
2014. szept. 25. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
először azt hittem egy 20-as 30-as írta ki a kérdést, és mikor láttam, hogy 14 vagy megszántalak, hogy milyen kis cuki vagy.
2014. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár év múlva nevetni fogsz, hogy úgy érezted mindenről lemaradtál:-) gondolom most mész majd középsuliba vagy most vagy elsős, új közeg, új emberek és -ha jól emlékszem- ekkortájt kezdesz el érezni komolyabban lányok iránt, de lehet még 1-2 évet kell várnid. Csak azért ne járj valakivel mert az "menő", majd megtudod milyen valakibe szerelmesnek lenni.:-) mindennek meg van a maga ideje, még nagyon fiatal vagy, előtted az élet és legyél türelmesebb.
2014. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Küldesz Facebookot? Megnézem :) 13/L
2015. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!