Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem gaz? HELP :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gaz? HELP :S

Figyelt kérdés
Az a helyzet h kulfoldon elek mar 3 eve. :/ sok szornyusegen estem at, tehat a kornyezetem nem kimelt. Es bar most minden jo mar szeretnek egy fiut :( de az itteniek kozul egy sem olyan akivel tenyleg igazan jol kijonnek. Es bar soproniakkal probalok neten ismerkedni, mert ugy gondolom 1 ora utazas meg nem gaz...nagyon nehez rendes fiukat talalni a kozelben :( lenne otletetek h ilyenkor mit kene tenni? Van esely arra h magyar fium legyen? A valaszokat elore is koszonom.
2014. szept. 25. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ez gaz :/ gyomirtót neki!
2014. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyomirtot? Ezzel most ram celzol? :(
2014. szept. 25. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Neten próbálj meg ismerkedni. Nem rossz ötlet Sopron mert ott ha jól tudom valami erdészsuli vagy mi van ahol sok a fiú ;)
2014. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3# ertem, koszi ^^ es szerintetk ez nem hatrany? Mert eddig egy netes fiunak se mondtam meg h kulfoldon elek mert felek h ezzel elijesztenem oket :/
2014. szept. 25. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Neeem nem hátrány. 1 órás utazás már lehet egyeseknek sok lehet, de amúgy érdekes lehet átjárni a szomszéd országba a barátnőhöz. :D Főleg ha nagyvárosban él ahol lehet jókat csinálni.
2014. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyvarosban elek hanem kicsit kijebbb eso reszen de az utazas idejen nem valtoztat ez a dolog. Azt mondod erdekes? :D ezt orommel hallom. Hmm lehet mostantol nyiltan megkene mondani h lakom? :S
2014. szept. 25. 18:02
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahh bocs.. A telo behulyult es plusz dolgokat rakott hozza a mondathoz. Bocsi remelem igy is ertheto
2014. szept. 25. 18:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem épp a neten a "környéken" találás a nehéz.

Én hasonlóképp vagyok veletek.

Én Veszprém megyei vagyok, és sok szép és értékes budapesti lány járt volna már velem, de a többség debreceni.

Na persze ez így működik itt... Élőben kell ezt, úgy valószínűbb, hogy közelebbit találsz.

2014. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# eloben? Hidd el megtennem de aki a kozelben van az mind tusko..
2014. szept. 25. 18:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Vkinek lanne meg vmilyen otlete/ hozzafuzni valoja?
2014. szept. 25. 18:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!