Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Van még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Van még olyan fiú a Földön, aki nem ilyen?

Figyelt kérdés
Ki vagyok akadva... Már elnézést, de az mi, hogy a fiúk többsége 2 szó váltása és pár óra ismeretség után már azt kérdezik, hogy járunk-e, 3 nap után (vagy előbb) pedig már az ágyukba akarnak vinni? Az összes ilyen... Hova lett az udvarlás, a kapcsolatok kibontakozása, a lelki kötődés? Komolyan minden fiú ilyen, és így vélekedik a kapcsolatokról? A tinikre értem, hiszen én is 16 éves lány vagyok. De ki vagyok akadva. Igazából vonzanak a huszonévesek, pláne hogy ők azért nem ilyenek, de hozzájuk meg "kicsi" vagyok. Hihetetlen... Elásom magam ~
2014. szept. 26. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

1. Ne ásd el magad!

2. Maguk a csajok tehetnek róla, hogy minden srác meg akarja őket du*ni

3. Tizenéves korban lelki kötődés? Majd ha kibulizták magukat, kiélték magukat

4. 3 szép szó a lányokhoz és máris kapható bármire.

5. csont nélkül átejtek bármilyen tapasztalt lányt!

2014. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. De, azt kéne :D

2. Azért tehetnek róla, mert kinéznek valahogy? :D

3. De nekem szükségem lenne rá. Ahj. ><

4. Azért ez nagyon nincs így :D

5. Engem nem tudnál. :D

2014. szept. 26. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nincs, minden pasi galád természetesen és az összes nő Szűz Mária mintapéldány fél láda dobozos sör, egy kis hányásfolt az aszfalton és egy kuka tetején dugás után. Tudod ez az egész úgy működik, hogy amennyire engeditek, annyira vagyunk elszemtelenedve. Ha nem adnátok alább az igényeiteket, nem lennénk ilyenek. Ha Te nem vagy ilyen, ne vedd magadra, én se érzem magaménak a kérdésedet (kivételes férfi vagyok a férfiak között a szerelmem szerint).

Hogy valami pozitívat is írjak, fél évet és előtte sok semmirevaló kapcsolatnyi időt kellett várnom, hogy ráleljek a legcsodálatosabb nőre akit csak elképzelhettem. Szóval ne csüggedj, majd rátalálsz Te is! :)

2014. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én például nem ilyen vagyok,de hát hiába minden,mert nem kellek senkinek sem.Ennyit ér kb. az a mai világban,hogyha nem olyan vagy mint amiket leírtál.Senkinek nem kellesz,kiröhögnek,lenyomorékoznak stb.,és ezt sajnos tapasztalatból írom,velem sok éven keresztül ezt csinálták...

23/F

2014. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól lepontozták szegény 1-est, pedig igaza van. Kivéve az 1. pontban... Igenis ásd el magad. :D
2014. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért? Az jó ha udvarolsz 1 évig egy lánynak aztán meg elküld a p*csába?
2014. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A huszonévesek nem ilyenek :DDDDDDD


Nem kellett az elsőnek átejtenie, átverted te magadat rendesen. Éld az életet, ráérsz még kötődni! Hidd el, inkább dugj és szeress később, minthogy előbb szeress, aztán félredugj.

2014. szept. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van, de mivel nem értesz az ismerkedéshez, esélyed sincs ezen változtatni.


a legtöbb lány iszonyúan passzív, és ilyen hülye előítéletekkel nehezít a dolgát, hogy csak ismerősön keresztül, csak velem egykorú, csak magasabb, stb...

ha ide írna neked 10 korodbeli azoknak azt mondanád neten nem, vagy túl messze lakik, stb.

te pedig sosem fogod megkeresni azokat a srácokat akik nem nyomulósak.


" 3 szép szó a lányokhoz és máris kapható bármire. "


ez is igaz. ha nem szűz, akkor a lányok többsége első 3 randin belül megkapható, első randin is lehet csókolni. legalább. eljátsszuk a "nemvagyolyanlány"t aztán mehet a lényeg.


" A huszonévesek nem ilyenek :DDDDDD"


nem hát. minden korban csak olyan lehet az ember és midnen férfi egyforma. persze 16 évesen nem tudhat sokat a világról.


érdemes lenne beszélgetni idősebbekkel pont azért, hogy ne legyen torz világképed.

2014. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!