Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem unjátok még a szerelmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unjátok még a szerelmet? Akinek nincs kapcsolata, az nem tartja fárasztónak a nagy Ő keresését?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel annak, akinek nincs kapcsolata nem áll rendelkezésére egy "Nagy Ő", ezért nincs is, aki lefárassza. Tehát nem unja.
2014. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
En nem keresem, a nagy o nem letezik, csak a mesekben. En is azt hittem hogy megtalaltam, aztan csak a csalodas maradt.
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ki keresi? Én bizakodva várok rá, nem keresem.
2014. szept. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Umaku ***** válasza:
Ha nem tennénk unalmas lenne minden.
2014. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ad reményt a stresszes és depresszióval teli életüknek.
2014. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Buford Tannen ***** válasza:
Ha nincs valakinek kapcsolata akkor hogy unhatja a szerelmet? Végülis ez egy ilyen ördögi kör
2014. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem keresem mert tudom hogy nem lesz senkm
2014. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem keresem, hanem majd megtalál, ha itt az ideje. Fárasztó nem lehet, inkább izgalmakkal és meglepetésekkel teli. :)
2014. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert igazából nem is keresem. A lehetőségekhez mérten a legjobbat hozom ki a dolgokból, de nincs prekoncepcióm a tökéletességről. Ami jön, azt ajándékként megbecsülöm, az értékeket nézem, és az embert a másikban. És igyekszem annyira egészségesnek lenni, hogy egymagamban is megálljak a lábamon, a többi már csak extra.
2014. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom fárasztónak, mert már nem keresem. Azt tartom inkább fárasztónak, hogyha valaki kérdezi "De miért nincs?", és századszor elmagyarázni neki, hogy az élet nem mindenkinek áll csokimázas cukorkából...
2014. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!