Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltabb félnek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb félnek általában miért nagy probléma, ha a másik még kezdő?

Figyelt kérdés
Szerintem aki csak emiatt nem kezdene bele egy kapcsolatba az nem normális szűk látókörű. Nem tudom mi van abban, hogy az elején kicsit tanítani kell, ha kell egyáltalán. Vagy az gondolják, hogy egész életükbe tanítani, irányítaniuk kelljen vagy mi? Még a rutinosabb embereknek is az elején bele kell tanulniuk, mert nem minden ember egyforma, mások a szokásaik, vágyaik. Most akkor, hogy is van ez?
2014. szept. 29. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Mert a lanyok ilyenek.

Egy szűz lanyra hónapokat kell varni,különben elhordjak a pasit mindennek.


De a lanyok 2-3 alkalmat se hajlandoak egy kis tanitgatasra aldozni.

2014. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts.
2014. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani felesleges. Ha nem szól előre, akkor lehet probléma, mert akkor nem tudja a másik, hogy mire számítson. Kommunikálni kell előtte. 32N
2014. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mert pl 40 évesen nem lenne már türelmem egy szűz pasihoz...


elég sokat kikaptam az életem során - most már tapasztalt pasit keresek

aki tudja mi fán terem a szex azzal könnyű dolga van az embernek

2014. szept. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a 40 év körüliekre gondoltam. Azért abban a korban nagyon ritka, ha valaki nem volt még senkivel, de szerintem azokat se kell annyira nagyon tanítani.
2014. szept. 29. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek probléma. Én egyszer voltam így, az oka a következő volt: nem "mozgatott meg", nem tudta, hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban, emiatt elhanyagolt, nem tudtam mellette fejlődni, a barátai előrébb valók voltak, mint én, nem volt meg az a plusz. Az ember az elején egy csomót bénázik, de ezekből tanulja meg, hogy mikor hogyan kell lépni. Szerintem ezek nem feltétlenül rosszak, csomót lehet belőle tanulni. Persze egy idő után nagyon idegesítő és rossz. Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt benne bőven részem. Aztán találtam egy olyat, akinek így is kellettem. És egy csomó mindent megtanultam.
2014. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt vele gondom soha.. Nő vagyok, 3 szűz férfival volt dolgom életem során. A harmadik a férjem lett:) vele életemben először orgazmusom is van...


Kifejezetten béna a másik kettő se volt. Tudták mit hova kell rakni, ösztönös volt a mozgás stb....

2014. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Túlságosan általánosítasz. A dolog inkább úgy működik, hogy ha a férfi tapasztalt, a nő meg tapasztalatlan, az szuper, érték, erény stb. Egy férfi soha nem fog egy nőt emiatt elutasítani.


Ellenben ha a nő a tapasztalat, és a férfi a tapasztalatlan, akkor a fickó egy balfék, lúzer, senki nem hajlandó "tanítani" stb. Itt az esetek többségében az elutasítás zsigerből megtörténik.

2014. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mert élvezkedni akar a másik fél,nem empatikusan,türelmesen bevezetni a dologba a kezdőt,amiben igen kicsi esély van a felhőtlen élvezetre a legtöbb esetben.

és az érzelmi kötödés miatt.

sokaknál komoly érzelmi köteléket jelenthet az első együttlét és a tapasztaltabb fél nem óhajtja vállalni az ezzel való macerát/felelősséget,amikor ő csak élvezkedni akart.

2014. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
Általában nem nagy probléma.... max egyszer lehetsz kezdő
2015. ápr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!