Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar meghallgatni, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar meghallgatni, csak dühös?

Figyelt kérdés
Múlthéten bántottam meg "csak kihasználsz" és "innentől kezdve leszarlak" kijelentéssel a barátnőm. Ma elmentem hozza hogy megbeszéljem vele de elküldött hogy nem akar beszélni velem. Rá pár percel irt is hogy keresek olyat aki nem használ ki.... Végén írtam neki egy hosszú üzenetet amiben leírtam amit gondolok. Erre annyit kaptam hogy lesz majd amikor meghallgat. Varjam ki míg keres vagy próbálkozzak meg nála? Azt se akarom hogy mással vigasztalódjon, nem félek ettől, de ilyenkor elő tudnak kerülni az olyan emberek... Mit tanácsoltok?
2014. szept. 29. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is volt oka hogy ezt mondja?
2014. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En bántottam meg őt, es volt oka hogy most elküldjön, csak arra lennék kiváncsi hogy én próbálkozzak többször, vagy megvárjam míg keres....
2014. szept. 29. 14:42
 3/3 anonim válasza:
Ne add fel ha igazán fontos nkd, sok x mondd olyat az ember gondolkodás nélkül aminek észre sem veszi abban a pillanatban a súlyát, legközelebb mérlegelj csak aztán mondd ki amit gondolsz, megbántottad de attól szeret, várj türelmesen!
2014. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!