Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna, ha a barátnőtök elkezdené magát sminkelni?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtem a barátommal, egyáltalán nem sminkeltem magam, és ez így tartott körülbelül két évig a kapcsolatunkban. Tehát ő így szokott meg. Utána szép lassan elkezdtem magamat sminkelni, egyre többször és egyre jobban.

Mostmár ezeket használom: szempillaspirál, szemceruza, alapozó, korrektor, néha rúzs, illetve néha pirosító. A barátom mondta, hogy ő szeret smink nélkül is(hogyne szeretne, hiszen így szokott meg), meg ha lejön a sminkem, akkor általában mindig azt mondja, hogy hagyjam, ne menjek ki újra sminkelni.

Nem tudom, hogy zavarja-e, mert ilyen téren elég visszafogott, és nem szereti a fejemhez vágni, ha a külsőmben zavarja valami. Ugyanúgy kíván így, ugyanúgy dicsér, csak félek, hogy ez zavarhatja....én viszont így 100000x jobban érzem magam a bőrömben.

Fiúk, titeket zavarna? Vagy az a legfontosabb, hogy én jól érezzem magam?


2014. szept. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nőknél ez természetes. Az meg kifejezetten imponáló, ha a barátnőm nekem sminkeli ki magát.
2014. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar a smink, amíg az ízléses, nem pedig olyan, mint a vakolat. ha ő így érzi jól magát, hát Istenem, nem fogok belehalni.
2014. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az zavarna ha nem sminkelné magát!
2014. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem őszintén megmondom, hogy zavarna. Szerintem undorító, visszataszító és nem szívesen érnék hozzá vagy csokolnék meg egy kivakolt lányt. Sajnálom, ha esetleg ez sértő, de őszintén így gondolom. Engem taszít.


23/F

2014. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejön, ha egy lány nem sminkeli magát, de igazából ameddig ízlésesen csinálja, addig semmi bajom vele. Mostani barátnőm sminkeli magát, de ahogy csinálja, az kifejezetten jól áll neki. Egyáltalán nem zavar.

Viszont van, aki képes a sminkkel úgy elrontani magát, hogy már bocsánat, előbb lennék búza, mint hogy őt megkívánjam. :D


De egyébként miért nem ti beszélitek meg egymással ezt? Szerintem egy kapcsolatban azért az őszinteség, mint olyan elvárható lenne.

2014. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem zavarna, nekem tetszik ha egy lány (ízlésesen) sminkeli magát.

igényességnek tartom egyébként meg buliban nagyon tetszik ha egy lány kiemeli a szemeit.

de természetesen az a legfontasabb h te jól érezd magad. ha a mellettem lévő lány önbecsülése nő, a kisugárzása is jobb lesz, amiből én is profitálok.

a legtöbb férfi aki ellenzi a sminket egyébként nem is mindig tudja h az adott nő sminkelve van-e.

2014. okt. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!