Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyerekes dolognak tűnik ez a facebook dolog, és már rengeteg kérdés van róla, de én akkor sem tudok megnyugodni! A párommal keveset tudunk csak találkozni (rengeteget dolgozik, folyton fáradt, és fél órára lakik tőlem,egy hónapban egyszer kétszer tudunk csak... sajnos, de remélem ez nem tart sokáig), és folyton van egy lány akit egyfolytában lájkolgat. Az a lány ezerszer szebb nálam. Eddig magamat sem tartottam rondának, de úgy érzem, hogy egy nagy nulla vagyok. Mostanában elkapott a vásárlási láz, minél több, meg szexisebb ruha, meg cipő, magassarkú, csak az a baj hogy a párom ezekből nem lát semmit. Bele lehet szeretni egy facebook képbe? Az a lány igazából nem is úgy néz ki, mint a képen, és képszerkesztővel meg olyan mint egy királylány, tökéletes arc, tökéletes test... És minden nap kitesz magáról valamit, és a párom minden nap megnézi, és tetszikeli. Nekem már semmi önbizalmam sincs. Én nem szoktam magamról kitenni szinte semmit, mert feleslegesnek tartom, sőt inkább az van bennem, hogy nem akarom mutogatni magam, mert a páromnak akarom magam tartogatni, hogy ő nézegessen, ne más, úgy gondolom hogy a magamutogatás, és napi profilképváltoztatás, kinn a segg, kinn a mell, pucsitás, fél kiló festék, és minden képhez egy idézet, hogy ő milyen jó csaj, ezt én nem akarom csinálni. Viszont így olyan mintha nem is élnék, vagy mi? Ha nem teszem ki hogy most épp főzök, és nézd milyen jól tudok főzni, vagy épp biciklizek, ahh igen sportos is vagyok, meg mittudomén, minden kép tökéletes, akkor a pasik azt hiszik hogy az a csaj valóban tökéletes,és a szerencsétlen barátnő, aki meg mindenben mellette áll, és támogatja, az nem érdemel még egy üzenetet se? Mert ez történik. Nem vagyok hárpia, én is megnézem a jó pasikat, és ő is megnézhet bárkit, örülök hogy a lányokat szereti, meg egészséges a szexualitása... De én ezt túl soknak találom, mert ez engem tönkretesz lelkileg, hogy nekem nem ér rá válaszolni, de más nőt ráér nézegetni, és szerintem minden egészséges ember fejében megfogalmazódik a kérdés, hogy talán már belé is szeretett, vagy akármi. Úgyhogy kérlek ne szóljatok le, hanem gondoljátok végig ezt. Tényleg nem az zavar hogy mást is megnéz, hanem az amit fentebb írtam. Ezt már nem tartom normálisnak! (21/L)
2014. szept. 30. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem mondod el a párodnak, és miért nem beszéled meg vele?
2014. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pasik is szeretnek idealizalni...

Gondolom nepszeru a csaj, es a legtöbb pasi szereti az ilyeneket sztarolni, szerintem tényleg behselsz meg vele, de ne tűnj tul féltékenynek :)

2014. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam neki, meg nem is nagyon szeretném mondani, mert felnőttek vagyunk, és tudom hogy ez az facebook egy nevetséges nem tudom mi... De ahogy elnézem, ő viselkedik úgy mint egy gyerek, vagy nem is tudom mit mondjak. Azért nem tettem szóvá eddig, mert úgy gondoltam, hogy ha velem van meg én vagyok neki, és ő nem akar szakítani, stb, bírja a távkapcsolatot, akkor nincs miért aggódnom, meg más lányokat szokott nézegetni, és tényleg nem azt akarom, hogy azt higyje hogy másokra nem nézhet rá, mert nyilván nem. De azt sem tudom, hogy hogy mondjam el ezt neki, mert nem akarom felbosszantani, vagy hogy még a végén azt gondolja milyen gyerekes vagyok és szakítson velem... Ahhoz már jóideje együtt vagyunk (3év). Lehet hogy valamivel fel kellene keltenem az érdeklődését, hogy rám figyeljen, vagy valamit tenni, végülis privátban küldhetek neki képet. Vagy ha mégis tennék ki magamról valami csinosat, és sokan tetszikelnék, akkor egy kicsit féltékeny lenne. Tényleg nem tudom mit kéne tenni... Nem nagyon beszélünk mostanában mert tényleg fáradt és inkább alszik mint feljön. Telefonálni nem is szoktunk, mert drágább. :( Csak nagyon félek hogy kihűlt a kapcsolat, és én már nem tudok mit tenni érte, ő meg nem is tudna mert annyira (nincs ereje" "ilyenekkel foglalkozni" . :( tudtok tanácsolni valamit? Szeretném felviditani is, mert nagyon rossz helyen dolgozik, és több műszakban... Tényleg szeretném : (
2014. szept. 30. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!