Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dolgozik valakinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozik valakinek a párja gyárban?

Figyelt kérdés
Az én párom gyárban dolgozik, több műszakban, és állandóan fáradt, és ez miatt alig vagyunk együtt, és ha együtt vagyunk is akkor az egyáltalán nem tartalmas, mert állandóan fáradt, és ideges, ráadásul távkapcsolatban élünk. Hétvégén sem ér rá, mert van hogy szombaton is dolgozik, illetve otthon is segítenie kell, vasárnap pedig örül hogy aludhat. Tudtok segíteni, hogy mit tehetnék, hogy ne laposodjon el a kapcsolat?
2014. szept. 30. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam 3 műszakban napi 8-10 órát és meg kell mondanom sokkal fárasztóbb mint amit most csinálok mert most heti 4-5 napot dolgozok napi 12-22 órában. Szerintem költözzetek össze
2014. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aludjatok együtt, nézzetek filmet. Beszéld ezt meg vele. Amúgy az én párom nem dolgozik gyárban.
2014. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én pasim is volt így, szerencsére csak átmeneti időszak volt (néhány hónap,max 1 év), nagyon nehezen bírtam, mindent kivett belőle, élni sem volt ereje/ideje. Összeköltözés és próbáld megmutatni Neki, hogy jó hozzád hazajönni, mert megértő támogató háttér vagy.Egyszerű dolgokkal "mulassátok" az időt: filmezéssel, együtt dögléssel, ...

Távkapcsolatban sajnos így nagyon nagyon nehéz, nekem nem menne. :(

2014. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!