Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályomban aki tetszett és ezt el is akartam mondni neki,de nem volt hajlandó szóba állni velem. Azt mondta nem lesz köztünk semmi. Én beletörődtem mert nem vagyok belé szerelmes, csak tetszett. De mióta lekoptatott azóta a suliban mosolyog (vigyorog) rám és többet van a közelemben mint eddig volt meg hasonló dolgok. Most akkor mi van ? Lekoppintott mégis jópofizik velem ? Nem értem a lányokat. :/

#kosár #mégiskedves
2014. szept. 30. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

attól metszett, nem lett semmi még lehet vele beszélgetni és szórakozni...

nálam is volt már ilyen, csak és mentem utána is hozzá, beszélgetni, és teljesen pozitívan vette, még ballagásunk után is tartjuk a kapcsolatot facebook-n meg személyesen is találkozunk barátilag

2014. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tetszett neki, hogy mentél utána. Amióta lekoptatott és Te beletörődtél, valószínűleg nem próbálkozol annyit nála és vagy hiányzol neki, vagy zavarja az egóját, hogy eltűnt egy udvarlója. Általában ebből nem lesz kapcsolat és nem is akar semmit, csak azt akarja, hogy ott legyél.

25/L

2014. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!