Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleképzelve magatokat a helyzetembe, benneteket zavarna-e egy ilyen dolog, és ha igen mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én problémám nem annyira szívet tépő, de nem tudok mit kezdeni vele. Egészséges szinten vagyok féltékeny típus (szerintem), és soha nem is zavart, ha szóba került a barátnőm (8 hónapja élünk együtt) volt kapcslata, vagy találkozott esetleg vele.8 hónap után egy őszinte pillanatában, amikor megittunk 1-2 sört elmondta azonban, hogy mielőtt összejöttünk, volt egy 5hónapos időszaka, amikor minden héten más férfival feküdt le, és emellett még állandó szexpartnere is volt az ex személyében. Ez teljesen kiborított, hisz számomra ez egy értékrendi problémát is jelent, és úgy érzem engem is leminősít a dolog. Nem az egyéjszakás dolog, az mindenkinek szokott lenni, hanem a mennyiség ilyen időintervallumon belül, még egy fiatal srác is belefáradna a felénél, de úgy érzem egy nőnek még jobban kéne válogatnia. Azóta nem hagy nyugodni a dolog, nem érzem magam értékesnek, és látom, hogy bánja a múltat, de azóta még ha az ágyunkra nézek akkor is egy rakás idegent látok benne, akik a tök részeg párommal vannak. Elég művészlélek vagyok, sok minden történt velem is az életembe, és talán csak álmodozó vagyok a kapcsolatok terén, és nem is jogosan zavar a dolog. (a dolgokat részletesen elmesélte, nincs a levelemben eltúlzott dolog) Köszönöm előre is a válaszotokat!
2010. jan. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Huuu...ez elég durva! A kérdés, hogy szereted-e annyira, hogy túltedd magad a dolgon?! Embertől függ, hogy ki mit tenne. En nem tudnék ezzel a tudattal együtt élni vele. Sajnálom, ha nem erre számítottal :(
2010. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8 hónap együttélés után ez így valóban elég kellemetlen. Mennyi idősek vagytok?

Mióta együtt vagytok nem volt más fiúkkal kapcsolata ez pozitívum, de előtte meg minden héten mással csak úgy unaloműzésből, ami alsóhangon is 20 fiút jelent... Bár ha azt nézzük, ma ez már egyáltalán nem meglepő. Érdekes.

2010. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj pasik is ezt teszik..most pedig veled van, szeret.

akkor meg?

2010. jan. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként az a barátnőd dolga, hogy ő mit, kivel, mikor, mennyit csinál, az már más kérdés, hogy a te lelki világodnak nem tetszik (bár nekem sem tetszene), ha pedig veled van még mindig akkor, értékes vagy neki. Szerintem várj még egy kicsit, ne szólj neki egyenlőre semmit, majd alakulnak a dolgok.
2010. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ami volt, elmúlt.Ha szeret, és szereted, túl lehet ezen lépni. A jelen és a jövő számít, meg különben is:egymás múltját megváltoztatni már nem tudjátok.A lényeg, hogy Te mit érzel iránta...
2010. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a múltban élsz nem tudod értékelni a jelent. Együtt éltek, tehát gondolom szeretitek egymást és ha ilyen dolgot elmondott, akkor valószínű vakon bízik benned. Lehet, hogy egy ideig ez zavaró, de majd elfelejted, nem érdemes ezért feladnod egy jó kapcsolatot.
2010. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!