Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk az évfordulónkon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk az évfordulónkon?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz az ötödik, de mivel tél van nem sok helyre lehet elmenni az oké hogy vacsi egy étteremben de mi mást lehet még miylen programokat lehet csinálni?
2010. jan. 22. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendezz egy romantikus estét, főzz neki vacsorát, kényeztesd, tegyél a kedvére. Vagy vegyél ki egy szobát egy éjszakára valamelyik olcsóbb szállodában, és ott is romantikusan tölthettek el egy estét, vagy esetleg egy Wellness hétvége, vannak már olcsóbb hirdetések.

Hirtelen nem jut más eszembe.

2010. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. én vagyok a lány :) így ő dönget majd engem kedves első válaszoló!

2. gondoltunk rá hogy kiveszünk egy hotelben egy szobát az oké, de úgy egy egész napos program, arra is gondoltunk hogy vacsi a kedvenc éttermünkben talán mozi meg persze este romantikázás de délelőtt mit csináljunk? :)

2010. jan. 22. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mi délig aludnánk :D Ezzel le van tudva a délelőtti program :D
2010. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vacsi után egy kis "atm":D:D
2010. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
atm?
2010. jan. 22. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogja férni a kezed
2010. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!