Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnál a párodra, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnál a párodra, ha ezt tenné?

Figyelt kérdés

Meghívott minket a párom exe egy közös programra délutánra. Egy éve szakítottak a párommal, már hozzá is ment a párom legjobb barátjához, ezért most részévé vállt a mindennapjainknak.

Engem valamiért nagyon nem kedvel, csak elvisel, mint szükséges rosszat, mert az exe barátnője vagyok. De gyakran hangot ad a nemtetszésének velem kapcsolatban.

Nem egyszer csúnyán nekem esett minden ok nélkül, és hogy reméli, a párom időben lecserél.

Azóta egyszer megígérte, hogy normális lesz, de nem igazán bízom benne.

Mondtam a páromnak, hogy ha nem muszáj, nem szeretnék egy egész délutánt az exével eltölteni, nyugodtan menjen nélkülem (uszodába mentek), jövő héten úgyis egész hétvégére össze leszünk zárva a csajjal, mert a második esküvőjüket tartják, nekem annyi bőven elég lesz belőle.

Nem volt hajlandó nélkülem menni, mert ha én nem, akkor ő se, nem szeretne egyedül hagyni a lakásban, a friss házasok elromantikáznak maguknak ott ketten.

Elmondása szerint abszolút nem neheztel rám.


Ti megharagudnátok?


20l


2014. okt. 4. 16:54
 1/4 anonim válasza:
miért haragudnál meg ezért rá? ponthogy jó dolog, hogy nem akart magadra hagyni sem nélküled menni, nem?:D egyébként azt a csajt befejelném, de minimum elmondanám a barátomnak hogy ez nem normális dolog amit művel
2014. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én, hanem nekem az a fura, hogy ő nem haragszik, amiért nem akartam vele menni.
2014. okt. 4. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Most az a bajod, hogy tiszteletben tartotta a véleményedet és a kérésedet és nem kezdett el ordítozni veled? jól értem? Jól értettem?

Ugh......

2014. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak fura, na
2014. okt. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!