Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm csak "ül a langos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak "ül a langos vízben" :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig nekem kell kezdeményeznem még egy kis csókolózásárt is.

Hétvégente szabadok vagyunk, mert olyan a munkabeosztásunk. Még nem költöztünk össze. De az annyira rossz, hogy most is inkább csak otthon van és ennyi. Már a közös takarítást is felvetetem neki, de az mondta, hogy biztos nem fog most takarítani. Csak leül tv-zni.

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy egy kapcsolatnak miét nem lehet, kis romantikázásról is szólnia?

Ami programot felhozok, azokat sem akarja :/

Állatkert? Nem

Strand? Nem

Siklórepülés? Nem

Wellness? Nem

Kis Összepokrócozott, esti filmezés? Oké, de utána hazamész!


Kezd nagyon elegem lenni abból, hogy egyoldalúan táplálom a kapcsolatunkat :/


27F (ő25)



2014. okt. 5. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Dugd meg még utoljára, aztán hagyd ott, ő is ezt akarja, csak a fehér nők nem nagyon szokták megmondani a problémájukat, inkább bevágják a durcit és leugatnak mindent, éreztetik, hogy bajuk van, de ki nem mondják. Az életet prímjéhez értél, ne szard el azzal, hogy hagyd magad lelassítani egy ilyen kolonc által.
2014. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
első nemnél a képébe röhögve dobtam volna ki,te hibád :)
2014. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mióta tart a kapcsolatotok?Lehet nem akarja elsietni(az összeköltözésre gondoltam)..vagy esetleg próbára tesz:ezt úgy értem hogy vannak ilyen lányok akik tesztelni akarják a pasit hogy komolyak a szándékai vagy csak szexre kell...bár azt nem értem mondjuk egy állatkertbe miért nem megy veled:/...esetleg szerintem kérdezd meg hogy miért ilyen hogy miért csinálja ezt veled....mindenesetre sok sikert a kapcsolatotokhoz:))
2014. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kedves harmadik. nem az összeköltözést kérdeztem. csak plusz infó volt -.-

És nem próba. egy éve vagyunk együtt és fél éve ilyen

2014. okt. 5. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pótlék vagy neki, nem szerelmes beléd, csak kell neki valaki, hogy kanca legyen a barátnői közt. Első jól mondja, eszközölj egy búcsúkúrást!
2014. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "utánna hazamész"? Szvsz ebből nem lesz búcsúdugás.

Az egy dolog, hogy semmi erőt nem fektet bele a kapcsolatba, de se testileg se ahogy én kiveszem érzelmileg se kötődik hozzád.


Én szeretek filmezni, adott esetben vágyom ilyesmire, de ha a párom felajánlja, hogy menjünk ide-oda amoda randizni tuti mennék vele, még akkor is, ha az adott dolog kicsit megijeszt (pl. siklórepülés).

Valszeg depis a lány és szociálisan szorong.

2014. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!