Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeket komolyan gondolja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket komolyan gondolja vagy csak viccelődik? 16/L. Több lent

Figyelt kérdés
szóval én most vagyok a gimiben másodikos és van egy legjobb fiú barátom már egy ideje én többet érzek de azt nem tudom hogy ő is mert ilyeneket csinál...amikor megérkezek a suliba volt amikor így köszönt:szia szépséges szerelmem..vagy múlt héten matek órán elkanyarodtunk az óráról és a matek tanár elkezdett mesélni a feleségéről(idén nyáron házasodtak össze)és erre a fiú bekiabálja: nekem Reni lesz a feleségem!(rám gondolt)..szóval ilyeneket csinál és nem tudom hogy csak viccelődik-e...mert amióta ismerem ő ilyen rosszfiús meg néha hülyíti a lányokat...rákéne kérdeznem vagy ezzel tönkre menne a barátságunk?
2014. okt. 5. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2014. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy tönkremenne a barátság. :) Lehet, hogy érez irántad valamit, de azért bizonyosodj meg róla, hogy csak VELED csinálja ezeket a dolgokat. :) Majd írj, hogy mi lett a vége. Ui.: Ha rákérdezel -magától értetődően- ketten legyetek! Szerintem...
2014. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megmondom a lány barátaimnak, mind a másfélnek, hogy jól néznek ki, meg, hogy rajtuk még a krumplis zsák is jól állna. Ez csak afféle baráti gesztus a részemről.
2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat mindenesetre először meggyőződőm róla hogy mással is csinál ilyet és ha nem akkor rákérdezek...oké 2-es majd írok:)
2014. okt. 5. 16:02
 5/5 anonim válasza:
Rendben! ;) De te (is) érzel iránta valamit...?
2014. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!