Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ScmIII kérdése:

Szerintetek ez nevezhető "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó tehát, hogy van egy lány...tegnap volt 1 hónapja, hogy taliztunk, ő első talitól számítja, hogy együtt vagyunk, mert már első talin volt csók, meg 2óra filmezés után mindketten meztelenül végeztük...a csajsziról: Kb délelőttönként tudunk beszélni suli időben, délután szinte soa, találkozni hétkőzben nem tudunk, csak hétvégén, neki nem alkalmas...Mindig mikor eljon meztelenul vegezzuk, es max pettingelunk, mert szex nem megy, fitymaszűkületem van és most fogják műteni..Szerintetek, ez lehet még normális kapcsolat? JA, és kb. SEMMIT nem tudunk egymásról. Köszi előre is a válaszokat ! :)

2014. okt. 5. 22:17
 1/6 TallandThin Boy ***** válasza:
Ha semmit nem tudtok egymásról, akkor jó lenne megismernetek egymást. Normális kapcsolatnak még nem mondanám, de nyílván még lehet az belőle. Az jó lenne, ha kifejtenéd, hogy mit a neki nem alkalmas dolog.
2014. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TallandThin Boy ***** válasza:
hogy mit jelent*
2014. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatnak talán még nem, de lehet később. Jó kis sztori szurkolok.
2014. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, allitolag dolgozik, tanul, meg nagyon faradt es mar ilyen este 6-7fele lefekszik aludni, mert minden reggel kb. 7:15kor kezd...nem bejárós a lány

Délutánonként telója kikapcsolva, nem beszélünk, semmi..

Kb olyan mint amikor csak szexelni jarunk ossze...pl. nem szeret setalni sem, inkabb csak nalam vagyunk...

2014. okt. 5. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... szemlélet kérdése kinek mi számít kapcsolatnak.

Nekem pl. ez még nem számítana annak, vagy inkább azt mondom, egy laza kapcsolat, ismerkedési fázis.

Én pl. voltam úgy, hogy volt egy haverom és gyanutlanul sétáltam vele ahogy szoktunk, aztán egy hídnál odaszorított a korláthoz, előrántott egy rózsát és derül égből villámcsapás-közölte hogy járnék-e vele. Sokkot kaptam, kb. halálra ijedtem és kiböktem egy igen-t, ezután hazamentem. Utána még találkoztam vele kétszer, mindkétszer azért, mert féltem tőle és nem tudtam, hogy koptassam le anélkül, hogy ez őt a legminimálisabban bántsa meg. Volt kb. 6-7 csók, meg kézenfogás, amit ő tuszkolt ki. Ja és gépen beszéltünk esténként 10-15 percet (bár igyekeztem minél kevesebbet).

Mikor 1 hónap után "szakítottam", visszahallottam, hogy őt elhagyták, meg mindenkinek azt terjesztette, hogy ez kapcsolat volt.

hát szerintem pedig nagyon nem az volt...

Ebből kiindulva a tiétek inkább számít kapcsolatnak, akárhogy is vesszük

de amint látod, van olyan, akinek már egy kézfogás is kb. annak számít... másnak meg, mint nekem, a kapcsolat fogalma jóval a szex után van, mikortól már szinte mindennap találkozunk.

emberfüggő

2014. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nevezném kapcsolatnak. Gondolj már bele, pettingen kívül szinte semmit sem csináltok. Én onnantól számítanám kapcsolatnak, ha egy héten legalább 3-4 napot együtt töltötök és nem csak a szex miatt. Ez így olyan, mint a barátság extrákkal.
2014. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!