Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi azt mondja rád hogy komolytalan vagy (16 éves)? (nem értem a szó jelentését se nagyon)

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés..
2010. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Én nem vagyok 16 éves. És komolytalan se.

2. Ha te vagy 16 éves, és te vagy a lány, akkor valószínűleg tényleg komolytalan vagy. Erre a korosztályra még sajnos (vagy nem) nagyon jellemző, hogy minden sz@ron vihognak, mint a csimpánzok. Ez eléggé dühítő tud lenni egy "komolyabb" fiú számára, aki már nem csak "sunázni" akar.

3. Ha meg a fiú 16 éves, és úgy mondja rád, akkor ne foglalkozz vele, ő még nyilván nálad is sokkal komolytalanabb.

2010. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elég szomorú,hogy nem érted a komolytalan szó jelentését. Komolytalan=éretlen,gyerekes,szeleburdi,túl laza,stb.Ha TE vagy a 16 éves csaj,akire mondták,akkor próbálj meg nem viccet csinálni mindenből,és nem mindenen vihogni.
2010. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom idősebb nálad pár évvel, aztán komolytalannak tart.
2010. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű!A pasinak még kislány vagy agyilag!Nem fog feleségül venni.
2010. jan. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értessz azon, hogy komolytalan?? Magyar vagy? Jézusom.
2010. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16éves aggyal nem is fogod érteni.NNNNÚÚÚÚBBBB
2010. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Leginkább én is arra gondolok, amit 18:30 írt.

Sok csaj túlságosan is jókedvű, ami nem lenne baj, csak nem lehet velük egy fontosabb dologról beszélni, mert viccet csinálnak belőle.

De nagyon sok esetben szokták mondani, valami konkrét pédát tudnál mondani..?

2010. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ja ez igaz ha mindenen vihorászol meg ugrálsz mint egy barom akkor ne lepődj meg hogy komolytalannak tartanak az intim pillanatokhoz komolyság kell. :P
2010. jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!