Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hordanátok az ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hordanátok az ajándékot amit kaptatok, ha nem tetszik?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan három éve vagyok együtt, ennek ellenére nem sikerül neki normális ajándékot vennem.

Nincs saját keresetem, így a spórolt pénzből veszek, így nagyon drága ajándékokra nem futja.

Ezeket kapta eddig:

-bögre a nevével: nem használja mert nem iszik bögréből

-műanyag pohár amire üvegfestékkel festettem:nem iszik belőle, nehogy baja legyen

-kulcstartó: nem használja

-kötött karkötő(én csináltam): nem hordja, csak ígérgeti, hogy fogja

-póló amire én rajzoltam(egy Simpsons családos és egy figurás, sokat dolgoztam velük):ritkán hordja, inkább pizsamának

-póló, amire az egyik kedvenc játékát nyomtattam(Battlefield), hátha az a baj, hogy a rajzoson látszik, hogy én csináltam: sose láttam még rajta

-csokoládés süti: nem szereti annyira a csokit

-nyaklánc:nem hord nyakláncot

-gravírozott toll(a neve van rajta): sose láttam, hogy használná

-plüss(egy hatalmas tigris illetve egy kisebb szarvas): hát a szarvas a polcon landolt, a tigris pedig a földre volt a sarokba letéve

Egyszerűen utálok neki ajándékot adni, akárhogy akarok kedveskedni, már nem tudom mivel lehetne. Parfümje csomó van, ruhákat maga szeret vásárolni, elhívni nem engedi, hogy el-; vagy meghívjam. Főzni nem főzhetek ebédet, vacsorát, mert konkrétan Ő jobban főz mint én.

Most voltam Erdélyben, és vettem neki egy bőr karkötőt, barna színű, régen emlegette, hogy szeretne bőr karkötőt, hátha...de ha nem hordja én feladom.

Én nekem mindegy mit ad, mindennek örülök, a lényeg,h ogy gondol rám.

De én nem látom rajta az örömet. Fiúk, ti hordanátok a barátnőtök kedvéért a dolgokat, vagy tényleg csupa fölösleges dolgot vettem volna? Ő 18 éves, én 19.

Hamarosan közeledik a három év, szeretném meglepni, de már kedvem sincs, hogy próbálkozzak.


2014. okt. 6. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát nem vagytok egy hullámhosszon
2014. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én hordanám, legalábbis egy részét.
2014. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát hallod tényleg elég nehéz eset :D Esetleg sporttáskát ha eljár kondizni vagy sportolni azt is nézhetnél neki... Vagy tudod mit? Vegyél magadnak vami überbrutál bugyi szettet harisnyával mi egymással... és közöld vele hogy ez az ajándék:D
2014. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te elég nagy ajándék vagy neki, de próbálhatnál valamivel fiúsabb ajándékokat, bár igaz, hogy kevés pénzbôl nehéz, de keresgélj a neten otthon könnyen elkészíthetô ajándékokért. Sok szerencsét. :)
2014. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló! Lehet, hogy van benne valami, de más se tud neki rendes ajándékot venni. Ahogy néztem, nem nagyon szokták meglepni, a szülei is vagy pénzt adnak neki vagy konkrétan amit kér.


Ez a sporttáska jó ötlet lenne, de nem sportol semmit, egész nap a gép előtt ül, ha nem vagyok vele és van egy kis szabadideje. De a géphez egeret, ilyet nem tudok venni, mert ott is megvan hogy milyet szeretne, és ahhoz ragaszkodik.

Ez a bugyis dolog viszont tetszik, ez jó ötlet.:)

2014. okt. 6. 11:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jómagam még este se venném le magamról, amit a szerelmem készített nekem. De ez én vagyok.
2014. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ezek nagyon lányos ajándékok,hiába készítetted szívvel-lélekkel,ezeket egy fiú (férfi) nem igazán értékeli.lehet,hogy egy táska,egy dezodor,egy nem kézzel készített póló jobb lenne.
2014. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7

Na én meg fiúként az ilyen ötlettelen ajándékoktól tudnék a falra mászni. :)

2014. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát azért ott már komoly gondok vannak, ha eddig egy ajándékod sem ért célba.. jó kérdés, hogy most vele van a gond, vagy neked nincs érzéked az ajándékozáshoz. De amúgy a legtöbb cucc, amit adtál neki szerintem túl lányos, inkább barátnőnek tudok ilyen ajándékokat elképzelni, lehet az a gond.. inkább olyat vegyél neki, aminek örülne, valahogy tudakold meg pl szüleitől, testvérétől ha van.
2014. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én varrtam már párnát huzattal, azt azóta is használja. Vagy vettem már bőr pénztárcát, rádiós egeret, inget, ezeket is használja. De azért vettem már én is használhatatlan dolgokat sajnos, előfordul. :) Mi lenne ha megkérdeznéd minek örülne, soroljon fel pár dolgot és azok közül választasz így meglepetés is van benne..
2014. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!