Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat esetén milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat esetén milyen gyakran keressem?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek és a barátommal facebookon, skype-on szoktunk beszélgetni. Ha írok neki, akkor mindig nagyon örül, de valahogy ő kevésbé kezdeményezi a beszélgetéseket. Nekem ez feltűnt és most elhatároztam, hogy megvárom, amíg ő keres, de 3 napja még annyit sem írt hogy "hogy vagy?". Én nem azt mondom, hogy minden nap órákat kellene skype-olnunk, de én igényelnék legalább egy rövid üzenetváltást. Amúgy amikor még együtt laktunk, akkor is voltak ezzel problémáim, mert én naponta többször odamentem, megöleltem, megcsókoltam és ilyenkor ő nagyon örült is, de magától (szinte) soha nem jött, ami már akkor is rosszul esett. Van aki ilyen típus, vagy ez mindenképpen azt jelenti, hogy nem érdeklem eléggé? 22/L és 22/F

2014. okt. 6. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudnám elviselni. Mi is távkapcsolatban élünk, csak hétvégenként vagyunk együtt, de mi minden egyes nap szinte 24 órában beszélgetünk. Szerintem ezt ne hagyd annyiban, kérdezd meg, nehogy félreértés legyen. Mondja meg nyiltan és őszintén
2014. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban vagyunk, minden nap beszélünk legalább egy mondatot. Eleinte velünk is ez volt, én írtam, ő láthatóan örült, de magától nagyon ritkán ír. Aztán megértettem, hogy feleslegesen aggódom emiatt, ettől még ugyan úgy gondol rám, csak elfoglalt...
2014. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!