Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés
A lányok többségének a nagymenő egoista uralkodó egyéniségek jönnek be. Mindig a nagyképűeknek van legtöbbször barátnőjük. Aki szerény és csöndes azt meg nagyon kevesen veszik észre. Miért?
2014. okt. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nincs így


innentől kezdve a kérdésnek nincs értelme

2014. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fiatal korosztályban így van.hiába voltam kedves korrekt,vagy nyaltam ki egy lány seggét.nem jött össze csak 9-10 ből 1.ahhoz is 5 év kellett...

mióta egy nagy képű,egoista bunkó vagyok lassan 1 éve tartó komoly kapcsolatom van,nem tudsz vele mit csinálni..ha ágyba akarsz kerülni,vagy kapcsolatot akarsz,legyél ízlésesen bunkó eleinte,izgalmas,és adj a csajnak kihívást hogy ő szerezzen meg.és tégy úgy mintha észre sem vennéd..nálam ez a tuti recept.

2014. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja amúgy azt kihagytam ami az eredeti kérdés:

szerintem a nők vágynak egy uralkodó egyéniségre..

na meg ha bunkó és uralkodó egy ember az azt érzékelteti a lánynál hogy a fiú "erősebb" nem pedig a lány.na meg aki a középpontban van,falkavezér vagy valami ilyesmi azokat találják megfelelő apának ...ez kicsit hihetetlen de "állati" ösztön..

2014. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem kéne a határozottságot és a céltudatosat kevernia bunkóval...
2014. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!