Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átagos 14 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átagos 14 éves fiú vagyok. Van egy lány aki tetszik de neki más fiú tetszik. Viszont annakegy másik barátnője van. Telóról írtam! Mi enne a tanácsotok?

Figyelt kérdés
Főleg az idősebbektől kérdezem akik már esetleg átélték És azhiszem ő még nem tjdja hogy annak már van barátnője. Hogy próbáljak közeledni hozzá esetleg megkérdezni hogy akar e járni velem? És szeretném megcsókolni de nem tudom hogy kell. Tudtok segíteni?

2014. okt. 7. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a csókolózáson járasd az agyad :) Ha azzal a céllal mész oda egy lányhoz, hogy megcsókold, akkor elég balul fog elsülni. Keress egy ismerőst, aki elkezd beszélgetni vele arról, hogy "hát ezek ketten már megint járnak és..." (a te szerelmed által áhított pasi és annak a barátnője), és akkor megudja, hogy van neki bnője.
2014. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az csak ha komolyabbra fordulna. Eggyébként ez jó ötlet köszönöm kipróbáljuk. A válaszokat még várom
2014. okt. 7. 19:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak értee ő ez a tipikus kockahas jókép szaz mr.perfect én meg átlag
2014. okt. 7. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan leirod melyik suliba laksz. Csak lehet, h ismerjuk egymast. :) am privibe meg irhatok tapasztalatot.
2014. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én házba lakok xd privibe leírom
2014. okt. 7. 20:51
 6/6 anonim válasza:
cs elég az hogy azzal a bizonyos lánnyal több időt töltesz együtt.Ne azon járjon az eszed hogy mikor jöttök össze hanem hogy minél több időd tölts vele majd vald be neki.S a lány majd bizonyára el fog gondolkodni rajta hogy járjon-e veled.
2014. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!