Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne összejönnöm egy nálam 2 évvel fiatalabb sráccal?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, ő 15 . Bár tetszik, csak kissé gyerekes. Külsőleg idősebbnek néz ki, de mégis. Mit szólnak majd? Mert viszonylag sok srácot megkaphatnék, idősebbeket, menőket. De valamiért vonz ez a kis srác. Csak félek, hogy ki fognak nevetni.
2014. okt. 7. 23:02
 1/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem.

Sok ilyen van,megnézik őket,de ez nem azt jelenti,hogy ők rosszabb pár lennének.

2014. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam, hogy a fiatalabbakra bukott és az egyikkel már évek óta együtt van, teljesen rendben van.
2014. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont a munkahelyemen van egy csaj aki már 31 éves, és fél éve jött össze a barátjával, aki még csak 22 éves.

Szeretik egymást, a csajon látszik hogy idősebb, a srácról is sokan azt hittük hogy maximum 2-3 évvel fiatalabba csajnál mert sokan 27 évesnek nézték, csak amikor megtudtuk hogy nagyon fiatal még, szinte akkor még 21 éves volt, sokan meglepődtünk, de nem foglalkoztunk utána vele. Szeretik egymást, nincs ezzel semmi baj.


A srác alapból egy érett, típus, sokan mondják hogy fejben, meg az életfelfogásába is látszik hogy érettebb a kortársainál. a fiatal 20-22 év körüli kollégáink még elég bizonytalanok az életben, meg sokszor nagyon sokat hülyülnek, meg szórakoznak, meg nem igazán vesznek mindent komolyan. Bár mi is 30-50 éves korosztály is eltudunk hülyéskedni, dolgokon, sőt sokszor jobban is akár, de az életbe azért jobban feltudjuk fogni a dolgokat mint ők, én szerintem, de ez nem is az ő hibájuk, elég pocsék egy világot élünk, és nekik szinte csoda hogy ahhoz képest ilyen jó munkahelyet találtak maguknak, pedig sokan más-más szakmát tanultak, még diplomás is van köztük, de csak a sima gyártósori munka jutott nekik.

De a srácra visszatérve sokkal érettebb, nagyon sok mindent, tud, látszik rajta hogy jómódú családból származik és hogy kényelmes életet él a szülei által, de ugyanakkor őt nem csak elkényeztették, hanem arra is felkészítették hogy milyen az élet valójában, ha ezek a kényelmek nincsenek meg. tisztában van mindennel, nagyon sok mindenhez ért, ő egy igazi ezermester. Nincs végzettsége villanyszerelésből, és mégis amikor volt egy kis gond az egyik gépünknél szabályosan tudott kábelt cserélni, és kötegelni is, pedig nem értett hozzá papíron legalább is, és bár igaz a főnökeink nem dicsérték meg érte, mert engedélye nem volt rá, de ugyanakkor tökéletes munkát végzett, így kapott esélyt arra hogy betegyék karbantartónak, csak most sulit is csinál a munkája mellett, és átdobták egy műszakba hogy délután legyen ideje suliba menni, de ahhoz képest szerencsés egy gyerek, mert nagyon csinos barátnője van, és nagyon jól elvannak egymással.


Szóval nem baj ha fiatalabb nálad a srác, egyáltalán.

2014. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez már elég pedomacis, de tudjuk nőkben is sok a pedofil
2014. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz... 2 év korkülönbség semmi. A gyerekesség meg nem kortól függ. A párom lassan 30 lesz és iszonyat gyerekes.

Az mondjuk gáz, ha mások véleménye aggaszt. Semmi köze senkinek ahhoz hogy kivel jársz. Ha kinevetnek az meg csak azt mutatja mennyire éretlen kisgyerekek még.

2014. okt. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én pasim 8 évvel fiatalabb!
2014. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!