Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít, hogy kinek milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít, hogy kinek milyen a zenei ízlése?

Figyelt kérdés
Szóval van olyan, hogy valaki csak azért nem ismerkedik a másikkal mert Ő teljesen más zenei stílust hallgat?!

2014. okt. 9. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amég nekem nem kell hallgatnom amit ő hallgat addig nem zavar.

Feltéve ha olyat hallgat amit pl utálok.

Így nem mondanám azt, hogy nem számít..

2014. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert pl velem diszkóba sem tudna elmenni... Max 1x...
2014. okt. 9. 22:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Elég különbözőek vagyunk, ha nem egyezik valamilyen szinten a zenei ízlésünk.
2014. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
PL én utálom a Magyar rappet mert mind fos..én nem jönnék össze olyan lánnyal aki szereti.
2014. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor a lányok 80%-a biztos kilőve...
2014. okt. 9. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamennyire mindig számít igen. Egy zenei ízléshez általában egy ahhoz tartozó beállítottság is társul. Ezeket hívjuk szubkultúráknak. És van sok olyan, akik között nem nagyon alakul ki semmi, mert más a zenei stílus. De kivételek mindig vannak, úgyhogy fel a fejjel. Nem szabad azért mindent a zenére alapozni, főleg 18 felett.
2014. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha valaki azt mondja, hogy szerinte bunyós pityú ezerszer jobb a Pink Floyd-nál, az nálam már kizáró ok...
2014. okt. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Shadee ***** válasza:
Szerintem számít. Pl én aki rock zenét hallgatok, nem teszem a lábam diszkóba még egy bombázó kedvéért sem, aki meg nem szereti a rock zenét nem várom el hogy velem jöjjön kocsmázni/koncertezni. Fontos hogy együtt tudjatok mozogni. Bár én jobban szeretem a kicsit rockos beütésű lányokat, mint a falatnyi szoknyában rázkódó zárlatos Bíró Icákat :-) Kinek mi.
2014. okt. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

baratom zenei: acdc gunsandroses meg ilyesmik

en zeneim: 5sos meg regebben 1D

tehat ertheto a kulonbseg :)

megis mar egy eve szeretjuk egymast :)

2014. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en mondjuk ha mondd egy zenet azt meghallgatom. o sose. es ez elegge rosszul esik. de ez csak zene :)
2014. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!