Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem,de nem tudom miről beszélgethetnék vele. Azt mondták a barátnői,hogy csak azért nem ült mellém mert nem tudja ő sem,hogy miről beszélgessünk. Tudom,hogy nekem kell kezdeményezni,de nem tudom mit mondhatnék neki.

2014. okt. 13. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagy?
2014. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ülj le mellé és kérdezd meg pl milyen zenét szeret. A zenéről elég jól el lehet témázni.
2014. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez már megvoltak. Minden ilyen általános dolgot megdumáltunk. Mit szeret, mit nem ? stb.
2014. okt. 13. 11:37
 4/5 anonim válasza:

pl. kérd el tőle a füzetét, hogy valamit lemásolj róla. Dicsérd meg, hogy milyen szépen ír.

Vagy milyen könyveket szeret? Mi a kedvenc tantárgya? Hogy telik a hétvége? Mivel telik majd az őszi szünet? Várja már? :)

2014. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezd el azzal hogy melléülsz és mondasz neki egy vicces,ciki vagy érdekes sztorit magadról ami veled történt ilyenekről általában nagyon el lehet beszélni és többmindet meg is tudtok egymásról,aztán kérd meg hogy meséljen ő is ilyen történetet. Ezen jókat lehet nevetni :)
2014. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!